Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok, és szellemileg...

Csúnya vagyok, és szellemileg sem vagyok a topon. Van-e esélyem arra, hogy normális életem legyen valaha?

Figyelt kérdés

Csúnya nő vagyok, taszítóan csúnya.

Nem a Betty típus, aki sminkkel, divatos ruhákban, megcsinált hajjal meg szemüveg nélkül szép, nem is túlsúlyos vagyok, hanem olyan, akinek az arányaival (főleg az arcával) vannak komoly problémák, és nem segít rajta sem a fogyás, sem a rendszeres testmozgás, sem a smink, sem a szép haj, sem az új, divatos ruhák, semmi. Próbáltam... De ha kisminkelsz egy rakás sz@rt, akkor is sz@r marad.


Buta is vagyok. 22 évesen kezdtem egy alapszakot, 28 évesen fogom befejezni. Tanultam rendesen pedig, de nagyon nehezen ragadnak meg az új információk, mert ostoba vagyok, ennyi. Nem én választottam. De már a végén járok, jövő júniusban végzek, nagyon kevés tárgyam van már (most őszre passziváltattam, mert nem hirdették meg a tárgyakat, amik nekem még kellenének). De ki vagyok égve, hiábavalónak érzem az egészet.

Akkor még nem volt kellő önkritikám ahhoz, hogy felmérjem: nekem nem való az egyetem. Középiskolában nagyon szerettem a biológiát, az volt az elképzelésem, hogy nagy genetikus leszek. Írtam is egy 84%-os emeltet bioszból. Kémiából is írtam egy 53%-os középszintűt, de erre teljesen önállóan készültem fel, nem volt rendes kémiaoktatás a középiskolámban. Az én képességeimmel ez nagy szó szerintem.

A szüleim meg mindenki más sajnált, így nem szólt bele senki az életembe. Utólag ezt nagyon bánom már...


Nem vesznek fel sehová, még diákmunkára sem. Gyárakba, raktárakba is inkább egy random vendégmunkást vesznek fel, mint engem.


A szüleim se szerettek soha, viszont sajnálnak. Örülök neki, hogy jóindulatúak, hogy egészen idáig segítettek, de tudom, hogy nem lesznek örökké, a saját lábamra kell állnom, minél hamarabb, így is k*rvára el vagyok késve vele. Törekszem is erre... De nem tudom, hogy ennek van-e értelme.


Nagyon bánatos vagyok.


27/N


2021. aug. 21. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvettek egyetemre nem lehetsz olyan buta.. ha meg adsz magada egy kicsit akkor meg ha csunya is vagy már egy picit tudsz javitani ezen..
2021. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne add fel, már az szimpatikus, hogy értelmesen fogalmazol, helyesírási hibák nélkül írsz, és ráadásul egyetemen tanulsz. Nem te vagy az egyetlen, aki nem időben fejezi be. Biztos, hogy van benned olyan dolog is, ami pozitiv, próbálj ezekre koncentrálni, és megszeretni magadat. Ha az emberek azt látják, hogy pozitivan állsz magadhoz, ők is úgy fognak:)
2021. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, aki igazán buta, az nem tudja magáról hogy az.
2021. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt, hogy buta vagy, már a leírásodból is süt, hogy értelmes vagy. Most passzívon leszel. A szüleid eddig is segítettek, ha még nem jártál a munkát illetően sikerrel, akkor kérd emg őket, hogy segítsenek ebben, hogy legalább 1 db munkahelyed legyen. Hátha van kapcsolatuk, akin keresztül lesz munkahelyed. Ezen kívül kezdj el olyan testmozgást, amit szeretsz. Kellenek a boldogsághormonok.
2021. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Írásod után látva, ahogy mondod magadról hogy buta vagy, akkor gondolom ennyire lehetsz csúnya is.

Inkább a közeget szüntesd meg, akik szívják a véred, és lehúznak.

Sokszor meglep, amikor hasonló íráskészséggel önbizalomhiányban szenvednek emberek, mint ahogy az is, akik valóban ocsmányak a szó szoros értelmében, egy értelmes, kerek mondatot képtelenek leírni, és az egójuk, önérzetük mégis a fellegekben vannak.

Ha egy egyedüli, önálló ember látja saját képességeit, a visszajelzéseket, már az képes egy egészséges önértékelésű jellemet kialakítani.

Téged egyértelműen pusztít valami, vagy valaki, akiben bízol, és hiszel.

2021. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem tudom mi a gond de nem hiszem hogy szellemileg gondod lenne, ha több hozzád hasonló lenne ebben az országban na az előre vinné az országot,szóval ne add fel.

A csúnyaságra meg a legtöbb nőnek így vagy úgy de lesz barátja kötve hiszem hogy igazából az lennél egyébként.

nem tudom lenne-e kedved beszélgetni vagy ha írok privátot jó ötlet-e szóval ha lenne kedved beszélgetni vagy kíváncsi vagy a véleményemre szívesen küldenél képet írj nyugodtan.

2021. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
na vissza írt a troll?
2021. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
fiús arc nem tetszik az arca .10es
2021. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem tetszik valakinek az arca, az még nem azt jelenti, hogy csunya, ronda lenne.
2021. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mostanában sok olyan embert kell interjúztatnom, ahol 5+ év alatt sikerült megszerezni az alapdiplomát. Ők nem szoktak emiatt szégyenkezni. Te se tedd. Így alakult, kész.


A külsővel kapcsolatban: a nők nagyon el vannak tájolva önmaguk kapcsán és sokszor csúnyának látják magukat, amikor valójában ez nincs így. Miért gondolod ezt magadról Kérdező?

2021. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!