Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak nagyon kevés...

Miért csak nagyon kevés embernek látszik a felhasználóneve?

Figyelt kérdés
A kérdések alatt alig látok olyan fiókot ahol látszik a felhasználónév.

2021. aug. 22. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Én már megjártam régebben, hogy látszódott, aztán, akinek nem voltam szimpatikus az automatikusan leszavazta a válaszomat, még úgyis, hogy csak egy igent, vagy nemet írtam válaszként a kérdéshez. Így inkább elrejtettem. Ne a nevem felismerhetősége alapján ítéljenek és szavazzanak, hanem a válaszomért. Bár édes mindegy, itt ezen az oldalon van annyi frusztrált illető, hogy tök mindegy, hogy mit írsz, úgyis leszavaznak.
2021. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem, és nem is tartom praktikusnak. Más internetes fórumokon nem is szoktak ilyet engedni.
2021. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A tied se látszik...
2021. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel már beszéltem innen ne lássa a kérdéseim és a válaszaim. Nem biztos, hogy neki is a tudtára akarom adni azt amit megkérdezek.
2021. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a saját nevemet használtam volt aki direkt rám szállt és lepontozott és meguntam
2021. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert aki utalja a "pofam" a szexualitas rovatban a velemenyemert, az lepontozza az elektromos fogkeferol vagy mehszajsebrol irt valaszomat.
2021. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a lepontozás, és direkt kötekedés miatt, hanem azért is, hogy azok a pici infó-foszlányok, amiket itt-ott megosztok, ne lehessenek összeköthetők. Vagy épp ne kerüljenek kicsavarásra, és ne hozzák fel ellenem/ne menjenek át a dolgok személyeskedésbe.
2021. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal úgy indult kb. 12-13 évvel ezelőtt, hogy évekig egyáltalán nem látszottak a felhasználónevek. Az volt a cél, hogy senki semmilyen módon ne legyen beazonosítható és bátran merjenek kérdezni és válaszolni az emberek. Szerintem sokkal jobb volt, mint most. Időnként lehetett sejteni, hogy ugyanazzal társalogsz, mert a válaszadók értékelési százaléka látszott, és ez bővel elég volt, nem kellett ennél jobban beazonosítani senkit. Viszont azóta kitalálták az oldal fejlesztői, hogy az oldalon nem szabad társalogni, ezért már nem látszanak a százalékok se, hogy ennyire se lehessen beazonosítani senkit, aminek a következménye az lett, hogy ha nem látszik a hozzászólók felhasználóneve, nem lehet megítélni, hogy a 10 hozzászólást ugyanaz a személy írta vagy többen fejtették ki a véleményüket. Ez egy vitánál is érdekes lenne, amikor a kérdező nekitámad a hozzászólónak, hogy már megint te írtad a hozzászólást, közben lehet hogy már 10-en ugyanazt mondják, de ez nem látszódhat, mert a fejlesztők szerint nem szabad itt párbeszédet folytatni. Ezzel amúgy jól le is amortizálták az oldalt, régen sokkal több felhasználója volt és sokkal értelmesebb emberek jártak ide. Itt már csak az lóg, akinek végképp ez az egyetlen kikapcsolódása. Privátban még mindig jókat lehet beszélgetni, bár ezt is kezdik a fejlesztők tönkretenni a jutalmazási rendszerükkel, mert úgy tudom, hogy újak meg mittudomén milyen szempontból van aki még nem írhat privát üzenetet vagy csak kaphat, de nem írhat, van aki csak 15 percenként írhat üzit...Ezek miatt a csodás újítások miatt vannak itt egyre kevesebben és hal be az oldal pl. éjfél után.
2021. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Több felé lehet bontani a kérdéskört.


Vannak az egyértelmű kamu kérdezők, akik 2-3 regisztrációval rendelkeznek, lepontozzák a válaszokat, a sajét kérdésükre írnak nekik tetsző választ.


Én ilyen kamutól megkaptam már, hogy "nem látod, hogy nem egy ember pontoz le, hanem senki nem ért veled egyet?" Aztán látszott, hogy ugyanaz a 2-3 felhasználó pontozott le (a %-okból látni).


Nyilván az ilyenek hamar elbuknának, ha látszana a nevük és látnád, hogy ugyanaz írja ki a kérdést 5 percenként.

2021. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ui: Aki akarja, láthatóra állíthatja a felhasználónevét, aki akarja, az nem.
2021. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!