Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most tényleg igaz? 6...

Ez most tényleg igaz? 6 millió koronavírus ellen beoltott van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam volna hogy ilyen sok a beoltott. Mivel facebookon amerre csak nézzek csak oltáselleneseket látok, például cikkeknél, politikusok oldalánál stb.

2021. aug. 23. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Az az algoritmus hibája, nem a tényeké.
2021. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak a népesség fele, szóval nem akkora szám. Egyébként meg 5milliógoz volt kötve a nyitás, szóval nem olyan nagy meglepetés
2021. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

#2


Az olthatóak több mint kétharmada. Azért nem rossz.


Kérdező: klasszikusan annak az esete, hogy van egy hangos kisebbség, és egy normális többség.

2021. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Én nem vagyok az oltás híve, mégis beoltattam magam, mert kellett az oltási igazolás. Rajtam kívül még rengetegen voltak így ezzel.
2021. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A Blikk szinte minden napon közli a kormányinfóra hivatkozva, hogy hányan kapták meg mindkét oltást, és hányan kapták meg az elsőt. 5 millióig ment gyorsan, azóta csak nyögve nyelősen.

Jelenleg a 12 év felettieket lehet oltani, tehát a 9,7 milliós lakosságból le kell vonni a 12 év alattiakat, és a maradékra kell számolni ezt az arányt.

2021. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A mai Blikk ezt írja:

"A beoltottak száma 5 699 251, közülük 5 502 546 személy már a második oltását is megkapta."

Eszerint azért 6 milliónál még nem tartunk. 5,7 millió kapott legalább egy oltást, és 5,5 millió ember mindkettőt. És a megfelelő védettséghez két oltás kell.

2021. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Otmillio, es vedd hozza a direkt kinaival beoltott idoseket akik speciel egyaltalan nem vedettek. Szar ugy.
2021. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező nem gondoltál azon h mi van ha nem valósak a számok? És nem az orvosok utasítják hanem a politikusok kényük kedvük szerint bármilyen számokat bediktálhatnak...


Politikai háttér az egész, elég gáz az ami van...

2021. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem feltétlen hazudik a kormány a számokról, bár ki tudja....



Viszont a kb 6 millió sem elegendő a nyájimmunitáshoz plusz sokan lettünk kínaival oltva és sokunknál vagy nem alakult ki védettség vagy alig valami, ami hamar eltűnik. Én idős se vagyok, 28 éves, olyan krónikus betegségekkel, amelyeknek tudtommal semmi köze az immunrendszerhez.

2021. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 everlight ***** válasza:
67%
Olyan számokat hazudnak amit akarnak.Ki tudná ellenőrizni?Ráadásul semmi bizonyíték nincs egy oltás hatékonyságára sem.
2021. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!