Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pesten élők, Ti nem undorotok...

Pesten élők, Ti nem undorotok a várostól?

Figyelt kérdés
Mármint pl aki még tömegközlekedik is, egyszerűen mocskos, megfizetetlen az élet. Gáz az egész, a munka, a közlekedés, stb.
2021. aug. 23. 14:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
29%
Így van... Ezért jöttem el onnan, drága az élet ott, nagyok a távolságok, stb stb
2021. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Megfizethetetlen az élet Pesten? Aki egy lakásban él, annak alig van rezsije. Kifőzde van minden sarkon, még főzni sem kell....
2021. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A kifőzde nagyon drága
2021. aug. 23. 14:24
 4/36 anonim ***** válasza:
55%
én az emberektől undorodom
2021. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%

Van olyan, ahol 1200 egy menü. Az szerintem nem drága. Egy átlagos budapesti lakás rezsije mennyi? 20-30 ezer forint?

Próbálj befűteni egy családi házat vidéken télen, úgy nagyjából 200.000 Ft-ból ki is jön.

2021. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

Veszprémmel tudom összehasonlítani


A megfizethetetlenséghez: elmondanám, hogy Veszprémben az albérlettől kezdve minden annyiba kerül, mint Budapesten. De Budapesten általában magasabbak is a bérek, mint errefelé.


Az igaz, hogy a közlekedés jobb Veszprémben, mert ha nagyon akarsz, gyalog eljutsz bárhova városon belül. Csövesek és retek itt is van, pl. a vasútállomás környékén. De Budapesten nyilván több van a nagyobb népesség miatt.

2021. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
A munka meg ugyanolyan, mint máshol. Mindenhol vannak szar munkák, meg jobbak.
2021. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Minden csak viszonyítás kérdése. Ha a pároddal vagy barátokkal laksz együtt, akkor eleve többfelé oszlik a bérleti díj és a rezsi is, így az megoldható. A nagyobb boltokban (Tesco, Lidl, Aldi) az árak pedig ugyanolyanok, mint bárhol máshol az országban. A tömegközlekedés sem kimondottan piszkosabb. Miskolcon például szerintem tisztaság szempontjából rosszabb a helyzet, de a debreceni buszok sem éppen ragyogóak. Nekem Pesttel annyi problémám volt, hogy nagyon zsúfolt, és nagyítóval kellett keresni a zöld helyeket az egész városban. Hogy családot alapítanék-e ott, azt nem tudom, de fiataloknak egyetemen vagy tapasztalatszerzés céljából szerintem tökéletes. Valamint külföldre is lényegesen könnyebb kijutni a fővárosból, mint vidékről.
2021. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
5-ös ismerem ezeket a menüket, hát 2 óra múlva olyan éhes vagyok mint a fene tőle.
2021. aug. 23. 14:35
 10/36 A kérdező kommentje:
5-ös 200-ból mit fűtesz ki te nagyon okos?? Illetve a lakás rezsije is ennél jóval több.
2021. aug. 23. 14:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!