Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldön is olyan bunkók az...

Külföldön is olyan bunkók az ápolók, orvosok mint az itteni állami kórházakban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem ezt tapasztaltam. Segítőkész orvosok és nővérkék voltak.

Ne általánosíts, mert már a kérdésfeltevésed sem igaz.

2021. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Itt nálunk rossz híre van a kórháznak, ha valaki bemegy a sürgősségire általában jól lecse szik, hogy miért ment oda.

Azért szerintem mindenhol van különbség az állami meg a magán között.

2021. aug. 23. 15:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Ausztriában, ahol élek, nagyon kedvesek.
2021. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Külföldön is olyan bunkók a betegek mint az itteni állami kórházakban?
2021. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy ismerősöm Ausztriában és azt mondta ott jobb az ellátás. A háziorvos körültekintőbb, mint itthon volt.
2021. aug. 23. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Persze, lecseszik.

Te honnan szeded ezeket a baromságokat?

2021. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Engem éjjel vittek be mert hirtelen rosszul lettem és kiabáltak velem hogy miért nem lehetett nappal odamenni. Aztán reggel műtöttek és az orvos meg normális volt mert mondta hogy szerencse hogy bementem.

Meg más is ment be már ismeros, hogy zsibbadt a lába és trombózisa lett aztán mondtak neki egy lábfájás miatt miért jött be. Lehet máshol nem ilyenek a sürgősségin, de itt igen

2021. aug. 23. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező nem beszél hülyeségeket, sok helyen nagyon bunkók, de meg egymással is. Szexuális utalgatasok pedig nővér-mentos között napi szintű, volt ehhez szerencsém
2021. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is ápoló vagyok csak sose dolgoztam bent, de gyakorlat alatt is tapasztaltam milyenek néhányan az emberekhez.

Meg a magyar egészségügy pont nem arról híres milyen jó. Én ezért járok inkább magánba, ha annyira szükséges .

2021. aug. 23. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Külföldön nem tudom milyenek. Itthon ugyanabban a rendelőben volt nagyon jó, és nagyon rossz tapasztalatom is.

Számomra inkább a szervezetlenség a feltűnő.

2021. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!