Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » '80-as években születettek,...

'80-as években születettek, ti mennyire érzitek magatokat fiatalnak, fiatalosnak? Jól érzitek magatokat a bőrötökben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a koromhoz képest sokkal fiatalabbnak nézek ki, sokan mondták már. Szellemileg én érzem azt, hogy fiatalabb vagyok. Nem érzem magamat jól a bőrömben, mert valahogy másabbnakk, felnőttesebbnek kellene lennem, de nem vagyook az. (F39)
2021. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most egy oltóközpontban dolgozom, és amikor ellenőrzöm a személyiket, naponta kb. 800-at, és látom, hogy már a 2003-ban születettek is nagykorúak, akkor nagyon öregnek érzem magam. Természetesen eddig is tudtam számolni, de ez ennyire még nem tudatosult bennem.
2021. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemsoka 40 leszek es eleg szarul erzem magam hogy mar nem vagyok fiatal
2021. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a korom. Közel a 40 nekem is. Valamiért a külsőm nem öregszik, de azt se bánom. Belül öregnek és fáradtnak érzem magam. Nem akarok se fiatalabb se öregebb lenni. Jó így. A B oldalon.
2021. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mar nem is nagyon szeretek beszelgetni senkivel igy 40 fele idosekkel nem akarok, fiatalokkal meg mar nem akarok
2021. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!