Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen olyan használati...

Milyen olyan használati tárgyak vannak, amiknek a megvásárlása nem engedélyköteles, a használata sem az, viszont mégis korlátozva van, hogy mennyit/mennyiszer szabad használni?

Figyelt kérdés
Pl. mint a pálinkafőző. Meg lehet venni, lehet vele főzni, de csak évi X litert, mert utána már szabálysértés.

2021. aug. 27. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Sok társasházban a kutyák számát szokták korlátozni. Pl sok helyen csak kettő tartható lakásonként.
2021. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a házi sörfőző berendezések is ide tartoznak.
2021. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Első, a kutya nem tárgy! Pláne nem használati.
2021. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De jó kérdés! Nekem légpuska, légpisztoly, paprika spray jutott eszembe, de annak a használata korlátozott, nem az, hogy mennyit lehet. Úgyhogy rossz válasz.
2021. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Nagykorú személy a 3. pirotechnikai osztályba tartozó tűzijáték terméket december 28-a és 31-e között megvásárolhatja, tárolhatja, birtokolhatja 3 kg nettó hatóanyag-tartalomig és a használati és kezelési útmutatóban meghatározottak szerint december 31-én 18 órától a következő naptári év január 01-én 06 óráig felhasználhatja."
2021. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!