Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Y generációt, mi érdekli...

Az Y generációt, mi érdekli leginkább (úgy átlagban)?

Figyelt kérdés
Jöhet minden ami az ő érdeklődési körükbe tartozik, és naponta, vagy akárbcsak hetente párszor csinál.

2021. aug. 29. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Engem az , hogy meggyógyuljak
2021. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Y generációhoz tartozom, de nem az átlagba, sose voltam átlagos érdeklődésű. Csendes időtöltéseim vannak, bulizni sosem szerettem. Szeretek kézimunkákat csinálni, felnőtt színezőzni, rejtvényt fejteni, olvasni, sétálni, zenélni, puzzle-t rakni, sütni. Ezek így a hobbik. Ezen kívül érdekelt mindigis a pszichológia, szeretem a gyerekeket, nekem is van gyerekem. Szeretünk vele játszani, kirándulni. A férjem is velem egykorú, hasonló érdeklődéssel, de nála a kézimunka helyett a barkácsolás van. Mindenfélét javítgat a ház körül. 32 évesek vagyunk.
2021. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet érdeklődési köröket egy generációra leszűkíteni.
2021. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Alkohol, fű, drog, csajok, buli, nyaralás (mexikó, olaszország), éjszakai csavargások. Hirtelen ennyi jutott eszembe
2021. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a boldogulásom érdekel leginkább. Az önképzés, tanfolyamok, sport, aktívabb hobbik, utazás a, külföldre költözés.
2021. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
84-es születésű vagyok, és nagyon szeretek autózni (jelenleg ezért is vagyok futár), szeretek tanulni is (meg egyetemre járni), érdekel a biológia, növénytan, állattan (főleg az ízeltlábúak). Pár éve még néztem animéket, mára már időhiány miatt erről ideiglenesen lemondtam. Szeretem a fantasy regényeket, magam is szeretek írni ezt-azt, bár arra se nagyon jut már időm (most próbálok ezen változtatni). A sport is az életem része, szeretek mozogni. A zene is a mindennapjaim része, mindig szól valami az autóban: eurobeat, happy hardcore, jpop (a 2000-es évekből), dance/trance (a 90-es, 2000-es évekből).
2021. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!