Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 179 centi az minek számít?

179 centi az minek számít?

Figyelt kérdés
F
2021. aug. 29. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Alacsony
Normál
Magas
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
A magyar férfi átlagmagasság 177 cm. Te ehhez nagyon közel vagy, így a magasságod étlagos.
2021. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Magasságban, péniszben vagy esetleg lábméretben? Mert rohadtul nem mindegy. Ha magasság akkor átlagos, ha az utóbbi kettőből akármelyik akkor pedig extrém nagy.
2021. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

2, imadom h az ilyen emberek nagyon viccesnek hiszik magukat


amugy nemtol is fugg, en 178 vagyok, es lany, de ritkan talalkozok velem egymagas csajjal, szoval sztem nalunk ez magasnak szamit. fiúknál olyan atlagos

2021. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

Szerintem ez még mindig sokkalta jobban rendben van (2es válaszoló) mint aki csak h.lyeségeket írkál, vagy csak kötekedni jött.

Legalább ő válaszolt, hogy átlagos.

Bár szerintem ezt a kérdést felesleges volt felrakni, egyébként ennek köszönhető a 2es "stílusa" ?! :D

2021. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!