Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom már mire gondoljak.....

Nem tudom már mire gondoljak...Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a baj velem, de szerintem engem nem lehet szeretni..

Eddig akárkivel megismerkedtem, pár hónapnál nem tartott tovább az egész, legyen itt szó barátságról vagy kapcsolatról.

Volt sok ember, akikkel nagyon nagyon jól elvoltunk, mindent elmondtunk magunkról a másiknak, aztán egyszer csak elegük lett belőlem, és mondták, hogy ennyi volt, vagy nem is mondtak semmit, csak egyszerűen szó nélkül eltűntek az életemből.

Még egy normális párkapcsolatom sem volt, mert akárkivel is próbáltam meg, mindnek csak arra kellettem.

Egyszerűen nem értem, hogy miért van ez, mert szerintem nem vagyok egy rossz ember, mindig segítettem a másikon, ha tudtam.

Barátaim sem nagyon vannak, 1 lány van, akivel jóban vagyunk, de azért nem nevezném barátnőmnek, inkább csak közeli ismerős.

Általában jó kedvű vagyok, bárkivel bármiről el tudok beszélgetni, de mostmár ott tartok, hogy kedvem sincs új embereket megismerni, mert félek az újabb csalódástól.

Már önbizalmam sincsen, mert nem tartom magamat egy értékes embernek..

Bárkivel megismerkedtem, a végére mindig csak a terhére voltam, pedig nem akaszkodtam, tapadtam rá senkire sem.

Mi lehet a baj velem? Tényleg nem értem. Rengeteget gondolkoztam már ezen, de egyszerűen nem tudok rájönni mi a probléma.

19L



2021. aug. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Eddig minden ilyen nőről aki erről panaszkodott és megismertem végül kiderült, hogy pont olyanok mint amire panaszkodnak. Kikosaraznak, eltűnnek szó nélkül, megszakítják a barátságot mondvacsinált kifogásokkal, stb. Én már nem tudok hinni az ilyeneknek.
2021. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mennyit szoktál beszélni?
2021. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Na egy ujabb osszetort ember, szegénykém udv a klubban. Valakik mashogy latjak a világot mint ahogy te is valoszinuleg, es sokaknak csak maguk fontosak es a sajat szuksegleteik. Es sajnos nem tudhatod h ilyen a masik ember. Velem ez mar tobb tucatszor megesett amit leirtal az utolso annyira mely nyomot hagyott bennem h teljesen meghaltam belülről, pedig csak szeretetre vagytam es tamogatasra. Sajnos nem ezt kaptam. Nem feltetlen veled van a baj lehetsz te jo ember extran, de a vilag egyre elfajzottabb hely es egyre undorítóbb lenyek lakjak. De ettol ne erezd magad kevesebbnek vahy ertektelennek. Ha van kedved beszelgetni egy hozzad hasonlóval irj ha gondolod.
2021. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

"Még egy normális párkapcsolatom sem volt, mert akárkivel is próbáltam meg, mindnek csak arra kellettem."


Azért kellettél mindnek csak arra, mert nem húztad meg a határaidat.


Amint meghúzod a határokat és magadban is tisztázod, hogy mennyit érsz és nem engedsz senkinek, meglátod, hogy találsz értékes embert, aki nem csak arra használ, hanem tisztel és szeret majd. Ne dobd oda magad senkinek!

2021. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok, viszont én azt vettem észre hogy akaratlanul is nagyon a hatásom alá tudok vonni embereket. Pedig nem vagyok manipulatív típus, én csak magamat adom. Barátságoknál és párkapcsolatoknál is azt vettem észre hogy szinte istenítenek (pl barátnőim mindig elkezdtek utánozni mindenben, ugyanazt a zenét kezdték hallgatni, ugyanazokat a véleményeket hangoztatni, ugyanúgy öltözni meg sminkelni mint én) de aztán egy viszonylag rövid idő után (pár hónap vagy max 2-3 év) hirtelen hagynak el. Fura, mert egyiket sem értem. Mármint azt sem hogy miért kattannak rám az emberek az egészségesnél fokozottabb módon, és azt sem hogy utána miért ilyen hirtelen ábrándulnak ki, bármiféle magyarázat nélkül.
2021. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

1#, Ezt én is tapasztaltam!

Áldozatnak állítják be magukat,miközben sunyin manipulálnak.

2021. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Pszichoterápia segít, hidd el. Az ilyen nem vagyok szerethető életérzés az első életévekben rögzül a környezeted viselkedése által. Mély érzelmi szinten, ezért nem megoldható gondolkodással. Egy profi terapeuta segítségével viszont csodákat hozhatsz ki az életedből. Ha motivált vagy az önismeretre, az egész személyiséged megváltozhat.
2021. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!