Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sok kommentet olvasok...

Nagyon sok kommentet olvasok a Facebookon, YouTuben,Play áruházba stb... Normális, hogy ennyire érdekel más emberek véleménye dolgokról?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Hát szerintem Play áruházban elég érthető, nyilván az ember nem akar fost letölteni, és előbb elolvassa az értékeléseket. Meg amúgy egy bizonyos szinten az is érthető, ha érdekel, mit gondolnak az emberek egy adott dologról, főleg ha valami jelentősebb téma.

De ha csak azért mész fel egy oldalra, hogy kommenteket olvass, az egy picit fura.

2021. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet csinálni, szerintem nem fura.
2021. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még az is érdekel, hogy mi az emberek véleménye arról, hogy téged érdekel más emberek véleménye :D de jó :D

Nincs ezzel baj amúgy :)

2021. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam ilyet csinalni, Facen cikkek alatt kommenteket olvasok, vagy itt gyakorin valaszokat, szerintem sem fura, ha nem viszi tulzasba az ember.
2021. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért furcsa van amikor egész nap olvasok
2021. aug. 31. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap ilyeneket olvasol? Szerintem jobban járnál egy jó könyvvel, ha már ennyire szeretsz olvasni.
2021. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem olvasok könyveket
2021. aug. 31. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a Play áruházas kommentek olvasásáról leszoktam, mert kb. 4 esetből, amikor megnéztem, 4-ben vmi kritikán aluli helyesírással és stílusban írtak a magyar felhasználók. Facebookra kb. évente 2x megyek fel. Youtube-kommenteket mondjuk szoktam olvasni, és szerencsére olyan csatornákat nézek, ahol azért értelmes a kommentek nagy része, még ha kritikus is. Az meg ténylegesen érdekel, hogy értelmes, fogalmazni tudó emberek hogyan reagálnak bizonyos tartalmakra (vagy egymás véleményére).
2021. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Milyen csatornákat nézel #8?
2021. szept. 1. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Pl. Partizán, CultureGeeks (magyar vonalon). Meg kisebb rétegcsatornák pl. divat, szépségápolás kategóriában, amit nem találtak meg az agyatlan tizenévesek meg a prolik, vagy csak elvétve.
2021. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!