Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha láthatatlan lehetnél egy...

Ha láthatatlan lehetnél egy napig, mihez kezdenél vele?

Figyelt kérdés
Biztosan sokszor volt már olyan, hogy megnéztél volna úgy valakit hogy nem tudja hogy ott vagy.Nem feltétlenül meztelenség miatt :) Bármi viselkedés,vagy cselekvés folytán.Kit figyelnél meg a környezetedben, és miért?

2021. szept. 2. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Én a plátói szerelmemet, mikor hülyét csináltam magamból előtte.Vagy mikor szerelmes levelet írtam neki, kézzel írottat :) Hogy mit gondolhatott, kinevethetett-e.Vagy teljes közömbösséget váltott ki belőle.
2021. szept. 2. 19:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Megnézném hol vannak az ereklyék,amiket akarok megszerezni.

:)

Amennyi helyet csak tudnék,bejárnék.

2021. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bankot rabolnék, pár ismerősömet ijesztgetném, arrébb raknék dolgokat... stb...
2021. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi legálisat nem csinálnék ebben az esetben.
2021. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy lenne-e anyagi testem. Ha nem akkor nagy buli lenne, de ha lenne, akkor ez inkább kényelmetlen helyzet.
2021. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,az anyagi test kérdése fontos tényező.

Jó a kérdés.

Beköltöznék a vezetőség szobájába egy munkanapra,persze amikor mindenki ott van,és fontos értekezletek,megveszélések vannak.

2021. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!