Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent érzelmileg vonzódni...

Mit jelent érzelmileg vonzódni valakihez?Konkrétan az érzelmo vonzalom kifejezés mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #érzelem #érzelmi vonzalom
2021. szept. 3. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Majd ha egyszer érzed, akkor fogod tudni.
2021. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Fordítsd meg azt, amikor valakihez csak szexuálisan vonzódsz.
2021. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De önmagában az érzelmi vonzalom mit jelent?!

Fontos lenne tudni, mert valaki azt mondta, hogy egy számomra fontos ember szerinte érzelmileg vonzódott hozzám.Na de ez mit jelent konkrétan?!

2021. szept. 3. 11:47
 4/19 A kérdező kommentje:
Bármilyen emberi kapcsolatban kérdezem, nem egy konkrét szerelmi kapcsolatban.
2021. szept. 3. 11:52
 5/19 A kérdező kommentje:

11:31

Akihez én érzelmileg vonzódtam, hozzá szexuálisan is vonzódtam... Úgyhogy még mindig nem tudom mit jelent, de FONTOS lenne tudni!!

2021. szept. 3. 11:53
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Valakihez vonzódsz szexuális vonzalom nélkül.


Robot vagy, hogy ezt nem érted?

2021. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Azt jelenti, hogy szexuálisan nem érzel iránta vonzalmat, pl. azért mert egyáltalán nem jön be az illető, viszont belsőleg tetszik, azaz a személyisége és ebből fakadó tulajdonságai. Viszont, megtörténhet, hogy ez felülírja a külsőt, és képes vagy vele kapcsolatot létesíteni.


Pl. van egy nő, aki nagyon nem vonzó külsőleg/nem jön be, de annyira megfog a személyisége, hogy összejössz vele, és idővel meg megszokod ezt/vagy lehetsz beleszeretsz úgy ahogy van.


Nekem egy ilyen személy volt, akivel csak a belseje miatt jöttem össze- de egyszerűen nem tudtam úgymond „ráfanyarodni”. Emberileg szerettem, és hiába próbáltam racionálisan gondolkodni, egyszerűen a biológia nem működött/így is taszítónak találtam úgy (azaz, hogy testileg érintkezzek vele).

Egyébként a barátságok is ilyesmik.

2021. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy idősebb és egy fiatalabb nőről volt szó.Erre mondta a harmadik fél, hogy szerinte az idősebb vonzódott érzelmileg a fiatalabbhoz... Így értelmezzük légyszi.
2021. szept. 3. 12:55
 9/19 A kérdező kommentje:
Én a barátaimhoz sosem vonzódtam érzelmileg... szimpatikusak voltak, kedveltem őket, és ennyi... Ezért fura számomra ez a megfogalmazás...
2021. szept. 3. 12:56
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

„Így értelmezzük légyszi”

Bhaszkikám, ha lehagyod a szituációt, akkor mégis mit vártál?


Egyébként meg ha annyira fontos ez, akkor kérdezd meg azt a bizonyos harmadik felet... Olyan ez, mint a verselemzés, kitudja hogy a költő mit értett pontosan alatta.

2021. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!