Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek olyan rendezvenyre...

Elmennétek olyan rendezvenyre ami nem olcso es csak a gyereknek van, de neked is venned kell jegyet magadnak teljes áron holott csak felugyelni mész a gyerekre?

Figyelt kérdés

Pc játékos rendezvény, a kicsi imádja a Minecraftot is a technologiákat is de még kicsi neki minden uj lenne es hatalmas élmény. Én ezekhez nem is értek nem is érdekel.


Viszont a gyereket nem lehet egyedul elengedni még..



#nincs kísérőjegy
2021. szept. 7. 06:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szoval egy jegy még nem lenne a világ h kifizetem, de két jegy azért már elgondolkodtad mert en csak állnèk és nézném a gyereket.
2021. szept. 7. 06:43
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a jegy?
2021. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom többek között ez is a szülő dolga. A kisgyerekes strandra sem azért megy, hogy ő jól érezze magát...
2021. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A strand az más. Az csaladi élmény stb.


Az hogy nem olcso, az relativ.

Nekem draga.

Ezt az opciot nézzuk hogy HA drága.

2021. szept. 7. 07:29
 5/21 A kérdező kommentje:
Szoval nezzuk azt hogy ki bírnád fizetni de mintha a fogadat húznák.
2021. szept. 7. 07:31
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ha a gyerek akarná. Többnyire kalandparkba meg állatkertbe se azért megy a szülő, hogy jól szórakozzon, hanem hogy a gyerek jól érezze magát. Meg lesz még csomó ilyen az életben. Mindig kell a felnőttnek is jegy. Aztán olyan jegyet kell venni máshol, hogy te is felülsz a hullámvasútra, mert a gyerek azt élvezi, akkor is, ha te nem annyira.
2021. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedhetném meg magamnak anyagilag, nem mennék el egy Pc játékos rendezvényre. Ennél azért vannak sokkal fontosabb dolgok is a világon...
2021. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Morzsi007 ***** válasza:
94%

6, 7-nek igazat adok.

Érdekes szülői gondolkodás. 🤔

2021. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Persze h viszem állatkertbe kalandpark ugrálovar stb.

Az nekem valahogy mind külön lap plusz javareszt van kísérőjegy is

2021. szept. 7. 07:44
 10/21 A kérdező kommentje:

Pl csodák palotája is.


Csak ez most ugy elgondolkodtat

2021. szept. 7. 07:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!