Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a lányokat szeretem, de...

Ha a lányokat szeretem, de szeretek néha lányosan kinézni, uniszex ruhákat hordani meg hasonlók azt hogyan nevezik a szaknyelvben?

Figyelt kérdés

pusztán pártolom a szabadságot és imádom a lányos cuccokat. Úgy szoktam felöltözni mint a rocker csajok, mert elég lányos vonásaim vannak. Például a combom szoktam villantani és hosszú női bakancsot hordok. ennek ellenére pedig a lányokat szeretem, de pont ezért szeretek néha kinézni úgy, mint ők.

Én ennek ellenére heteronak tartom magam, mivel semmi esetre se lennék fiúval és nem is vonzódok fiúkhoz. Úgy érzem ennyi szabadságot megengedhetek magamnak. Külső szemmel erről hogy vélekednek az emberek? Mert fura lenne rávágni, hogy homokos szerintem.


19/f



2021. szept. 8. 00:04
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzátenném hogy részemről ez csak sima "crossdressing"
2021. szept. 8. 00:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezzel meg is válaszoltad. Crossdresser vagy.
2021. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi nem vagy, ugyanúgy hetero pasi vagy ha nem érzed magad nőnek.

Ruhaknak pedig nincs neme, pláne az uniszex ruhák nem véletlen vannak kitalalva

2021. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kukis palinak érzem magam, aki imád nőiesen kinézni, de semmit nem műttetnék magamra, mert így van rendben, meg van is egy varázsa :D
2021. szept. 9. 00:24
 5/5 Johnlockerhun válasza:
Szerintem femboy vagy
2022. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!