Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hitler már sejthette fiatalkor...

Hitler már sejthette fiatalkorában, hogy nem lesz hosszú életű?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első világháború alatt biztos megfordult a fejében.
2021. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Látta magán hogy elég defektes minden tekintetben, ilyen tipikus lúzer volt, gondolom nem jósolt nagy jövőt magának, ezért lettek meg a közismert rögeszméi, meg minden áron próbált kompenzálni, tökéletesnek látszani. Arról nem tudok, hogy milyen hosszú életet jósolt magának, de amúgy nem halt meg olyan fiatalon, ahhoz képest, hogy mindenféle testi meg agyi baja volt, nonstop félrekezelték, agyongyógyszerezték, idegbeteg volt és a fél világ merényletet akart ellene elkövetni.
2021. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, én úgy olvastam hogy fiatalabb korábban többször akart öngyilkos lenni..
2021. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudhatta, de ezt én nem tom biztosan. :D
2021. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért rövid életűnek sem mondanám, mert 56 évesen lett öngyilkos. Ha azt nézzük, hogy másoknak ebben az időszakban ennyi sem jutott, akkor ez nem olyan rossz kor.
2021. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Még most is él az öreg.



[link]

2021. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Hitler biztos, hogy halhatatlan akart lenni, es ezt az utat erezte legalkalmasabbnak. Ahogy Madonna a mellbimboi mutogatasat zenes kiserettel. Az ilyen emberek kuzdenek a halandosag gondolata ellen.
2021. szept. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt nagyon rövid életű, 56 évig élt. Fiatal korában több sikertelen öngyilkossági kísérlete is volt, ezért valószínűleg erősen foglalkoztathatta a halál gondolata. Érdekesség, hogy 42 merényletet kíséreltek meg ellene, de mindegyiket túlélte. Egyébként sok mindent előre megérzett a saját életével kapcsolatban. Több jel is arra utal, hogy megsejtette, hogy egyszer nagy hatalmú emberré fog válni.

Volt neki egy olyan mondása is, hogy "Számomra nincs más út: győzelem vagy halál!".

Ezek szerint megérezte, hogy milyen kétféle módon végződhet majd az élete. Az az egy biztos, hogy nagyon különleges ember volt minden tekintetben.

2021. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!