Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden pasi meg nezi a csajt,...

Minden pasi meg nezi a csajt, probalnak kontaktba kerulni kiveve egyet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy csaj szomszedom, mindig jol nez ki, dekorativ es tok jo fej. Szinte mindenki meg nezi akar kocsibol is, koszonnek egymasnak de egy kora beli pasi nem, szinte levegonek nezi. Mi lehet az oka? Meleg a srac? Multkor pont utana mentem en is, egy helyen lakunk es fel tunt az egesz. F29
2021. szept. 10. 16:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%

Beteg a kérdező, ne foglalkozzatok vele, ő az a bizonyos csaj.

Múltkor volt egy kérdése ugyanebben a megfogalmazásban, hogy miért nem veszi észre őt a környék legfainabb bikája. Pedig őt mindenki megnézi, csak ez a szomszéd srác -e, és ott is oldalakon keresztül filózott, hogy meleg -e a szomszéda.

Hiába írták neki, hogy lehet nem jön be a szomszédnak, úgy látom az egoista énje ezen nem tud túllépni. De hogy ennnyire istenítse önmagát, ez már nagyon beteg.

2021. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21-es szerintem ez nem az a holgy, de amugy gyanus volt, hogy no irja, mert noi a stílusa. Szerintem a pasi baratnoje lesz az. Nem irigylem azt a sportos holgyet, biztos nem kívan olyan szomszedokat, akik minden ok nelkul pletykas neni modjara terveket szovogetnek ellene ismeretlenul. Nekem ez a sanda gyanum.


Notorius féltékenynek lenni nem jo dolog ám, nem veszi el senki a pasidat, szerintem ettol nem kene felned. Az othello szindroma csunya betegseg, megkeseriti a kornyezeted eletet es a te eletedet is.

Senki nem foglalkozik a pasiddal a szomszedba ha ettol felsz. Ha ilyen jo no nyilvan talal maganak part ha akar es egyedulallot. De nem a szomszedba fogja keresni hidd el.


Ez kb. olyan mikor valaki mindig nez ki az ablakbol kerdes, es azt hiszik oket lesi, kozbe szimplan csak foz vagy teat keszit, es termeszetes fenyt akar latni ennyi maradj otthon mesterseges feny utan, es nem mellesleg unalmas a negy falt bamulni címu helyzet. Ez ugyanaz a szituacio, mint a miert nem nez mar ra Jente neni tipusu aminek raadasul hatso szandeka is van.


Olvastam mar ilyen kerdeseket is a gyk-n. :D

2021. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"lattam amit lattam es, hogy ennyire ne nezze meg a csaj nekem fura volt. Spotolo a csaj is azt tudom... Dekorativ."


Egy pasi nem igy fogalmaz. A lattam amit lattam mellesleg kivetites is lehet. Egyertelmuen feltekeny a szomszed kinezetere es retteg emiatt. Nekem ez a gyanum. Kerdezo biztos te is szep vagy ne legyen onertekelesi problemad a sportos holgy mellett. Szerintem o is ezt mondana neked. Ne rontsd el a jo szomszedi kozeget ezzel a butasaggal hogy terveket szovogetsz mas eleterol ne akarj belenyulni senki eletebe, szabad akarata van, lehet annak a holgynek toled fuggetlenul is nagyon nehez es a te feltekenyseged a hata kozepere sem kivanna. Nem ismered. Hidd el jo nok mindenhol teremnek nem csak a szomszedba. Mint ahogy jo pasik is. Ergo hidd el talalni fog maganak egyedulallo pasit es kezdj el te is a pasiddal foglalkozni inkabb, mert tuti biztos hogy nem pasi vagy hanem no. De ha pasi lennel megis akkor meg a baratnoddel foglalkozz attol fuggetlenul hogy nem vagy vak a baratnod hogy van amugy? Hm?

2021. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Kettonk kozul ki a beteg?

Jezusom.... Nem tudom ki /kik vannak elvileg ennyire kepben a kerdesekkel, akinek ebbol al az egesz elete, hogy ezeket lesi.. Na itt kene el gondolkodni mert latom nehez!!!

2021. szept. 11. 14:16
 25/26 anonim ***** válasza:

24-es irtal dolgokat mi abbol kovetkeztunk direkt latatlanba hogy vedd a lapot hogy nem kene a szomszed holgyet megfigyelned. De latom tipikus valaszt irtal, kozbe meg te vagy, aki valamiert foglalkozik a szomszeddal. Vagy szimplan erdekel es odaig vagy erte csak magadnak se mered bevallani vagy ossze akarod hozni a csavoval vagy nem is pasi vagy hanem a baratno es ezert bebiztositanad magad mellesleg alaptalanul es nem mellesleg mas eletebe masznal ezzel. Barmi is az igazsag foglalkozz sajat magaddal es a paroddal. Te vagy aki utanuk ment es lattad amit lattal. Tenyleg nem foglalkozol vele. Khm.


A gyk meg egy olyan oldal ahol elvbol kerdesre varnak valaszt azert az nem ugyanaz. En irtam egy kivulrol nezo objektiv valaszt hogy barmi is van mogotte ha te vagy a baratno es onertekelesi problemad van emiatt akkor nem kene biztos szep vagy ha meg a pasi akkor a baratnodnek te vagy a legszebb es legvonzobb pasi. Ezt megertenem ha egyedulallo lennel de a valaszaidbol erzekelheto hogy nagyon erdekel teged az a masik holgy. Edesanyam tanacsat kene megfogadnod. Lanyt nem bantani asszony pajtit nem serteni. Mert lerii rolad hogy odaig vagy a szomszed noert mert vele foglalkozol es nem a baratnoddel.


En ezen gondolkoznek el barmilyen nemu is vagy a paroddal kene foglalkoznod. Ja es nem en voltam aki azt irta hogy a no ir magarol ilyen kerdeseket mert nem jott ossze neki hogy a pasi eszrevegye de o is csak a kerdesek hasonlosagabol kovetkeztetett. Ok. Hogy jarvany van es mindenki nagyon unatkozik de ennyire ne unatkozzatok mar hogy a masik eletebe masztok bele. Szerintem pl. Ennek a nonek nincs szuksege ilyen pasitol semmilyen bamulasra se parban levotol.


Ha meg csak szimplan nem erted es nincsen ilyen mogotte akkor meg szimplan az a valasz hogy mert egyiket se erdekli a masik.


Objektiv kovetkezteteseket irtam csak abbol a keves maszlagbol amibol igazan nem lehet tudni hogy most ezzel mit is akarsz es miert zavar teged hogy azt az egyet nem erdekli.

2021. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a meleg, amiért ennyire izgatja ez a pali, hogy még egy kérdést is kiírt róla. :D Különben tuti nem érdekelné, hogy kit néz meg, kit nem. :D
2021. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!