Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ma magyaror...

Miért van az, hogy ma magyarországon 10 (bármilyen) dologból/termékből 7-8 biztosan nem elég jó, ahhoz hogy megvegyem?!

Figyelt kérdés
Ez szinte bármilyen dologra igaz lehet ma Magyarországon (főleg). Pl egy még jó bútorboltban 100 termékből max 20-at vennék meg. De stb, mert mindenhol tapasztalható ez a jelenség.

2021. szept. 12. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert a te igényeid olyan szintűek, hogy a nagyüzemi termelés és a kereskedelem nem képes kielégíteni.
2021. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Válogatós vagy.
2021. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Miből gondolod, hogy ez az országtól függ? Indiában vagy Kazahsztánban több dolgot vennél meg? Szerintem csak magyargyűlölő rasszista vagy, aki provokatív kérdést ír ki, internetpontokért cserébe. Súlyosbító körülmény, hogy ezt nem a politika rovatban tetted a többi agyalágyult között, hanem itt. Menj el a bús 3,14csába...
2021. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert figyelünk a minőségre, és egy igazi harcos kipcsaknak ez éppen elég.
2021. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3# Te nem vagy jó fej!


Én szeretem Magyarországot, és a magyarokat, hisz én is itt szükettem, itt nőttünk fel..


De már milliókat költöttem olyan termékekre, amiknek köze sem volt az ár/minőség értékrendszeréhez.


Én csak egy olyan országban (a jelenlegiben) szeretnék élni, ahol minden a világon, megéri azbárát, finom, rendben van, és ha pénzt adoknérte, legyen az annyirs jó is, mint amekkora hitet kölcsönzök neki.


Legyenek szép házak, lakások, ahol elfér az egész jelenlegi család. Legyen egy olyan vezetősége a népnek, akikben 100%-ig megbízunk, és közösen mindenkinek jót akarunk, és azt el is érjük.


Legyenek olcsóbb és finomabb kaják, bár anyukám főztjénél én még egyik étteremben sem ettem finomabbat, ez tény.


Legyenek barátságosak, kezdeményezők azbemberek, mindenhol, mély együttérzéssel, hittel.


Legyenek elképesztően sokan a jót akarók, akik tesznek is az ország minden pontjáért, és legyünk erős barátságban a szomszédjainkkal (mint országok, faluk, városok pl).


Legyen jó minden, én csak eztbszeretném.


Szerintem teljesen hazafi gondolkozású vagyok. +bátorító, jólelkű, hasznos embere a civilizációnknak.


Szóval kérlek ne sértegess!

2021. szept. 12. 22:37
 6/6 A kérdező kommentje:

2# kicsit igen is, de mindig csak azt keresem, ami a hozzám, és a "tulajdonságaimhoz" illenek. Mint egy teljesen átlag ember.


Keresem a legjobb helyem, ahova beillek, és keresem azokat a dolgokat, tárgyakat, amik hasonlítanak az elképzeléseimhez.


Na ebből van extrém kevés, pedig direkt ezért én szinte mindent megvettem már legalább 1X, hogy kiderüljön mi jó nekem, de semmi extra kívánságom sincs.


Szeressükbegymást, és ne első sorban a pénzeől szóljon a világ, hisz az egyenlőtlenül isnkezdődik. Nem fer dolgok az anyagiak...



Szóval qnnyira nem vagyok válogatós, tán kicsit, de én ezt okkal meg is tehetem...referancia...


De a lényeg, hogy legyenek olyan emberek (hozzáállással), és termékek amikért én megdolgozom, és nagynehezen beszerzem. Na azok teljesen 100%-ig tetszenek, szeressem őket.


Nekem csak ez a kívánságom... azt hiszem teszek/tennék is érte eleget, hogy ez így létre is jöjjön.🙂

2021. szept. 12. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!