Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Befóliázzam a tetkót?

Befóliázzam a tetkót?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam két tetoválást, egyiket az oldalamra, a másikat a felkaromra. Csak addig volt fóliázva amíg haza nem értem, aztán utána levedtem, és kenegettem bepanthennel. Tegnap még elmentünk szórakozóhelyre és akkor sem fóliáztam, de mikor hazaértem nem volt vele semmi gáz, le is takarítottam. Viszont csomó helyen azt olvasom hogy ajálnják a fóliázást, és ma este is megyünk a városba, szóval le kellene fóliáznom vagy nem? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. szept. 15. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj fóliáznod, ha rendesen kötszerrel bekötöd, az még jobb. A fóliázás azért lett kitalálva, mert a tetováltak nagyrésze szereti már azon frissiben mutogatni a tetoválását, úgyhogy leszedi a kötszert.
2021. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már huzamosabb ideig volt fómia nélkül, akkor ne tegyél rá megint. A kötszert meg felejtsd el, ez ritka nagy hülyeség.
2021. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fóliázás teljes mértékben ostobaság. Azért rakjuk rá amikor elkészült mert még vérezhet. Illetve hogy ne menjen bele kösz. De ezt maximum pár órán belül le kell szedni róla. Ugyanis bepárásodik a fólia alatt a bőr ezáltal a gombák elszaporodhatnak gondot okozhatnak. Vannak akik napokig, sőt láttam olyat aki hetekig fóliázta. Felesleges. Nekem is van több tetoválásom is viszont nekem akkor se lett rá fólia rakva amikor elkészült. Plusz ha nincs rajta semmi, tehát levegő éri akkor gyorsabban hegesedik.
2021. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bnKa válasza:
Szia,nekem addig szokott rajta lenni a folia amig haza nem erek,ott ledobom,ha nem mesz koszos poros környezetbe ne foliazd,felesleges. 3napig ejjelre illik foliazni,en is szoktam. Aztan mehet a tetováló altal ajanlott krém 2 hetig!!! Utana meg neha testapolo.
2021. okt. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!