Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreznétek ha hasonló...

Mit éreznétek ha hasonló helyzetbe kerülnétek mint a Szita Bence gyilkosságban?

Figyelt kérdés
Mai napig elborzaszt a dolog, főleg ha belegondolok mit érezhetett a kisfiú mikor kínozták. Remélem, hogy ekkor már nem volt a tudatánál, meg az eltemetésnél. Mikor felszállt a buszra akkor még semmit nem sejtett, erdőbe menet azért csak furcsálhatta a dolgokat, nem? Mész a mostohaanyukáddal egy állítólagos buliba 2 vad idegennel akik elég ijesztő kinézetűek és egy erdőn kell keresztül menni...Mondjuk kisgyerek még nem gondol mindenbe rosszat. Azt olvastam, hogy 25 percig kínozták szegényt? Ez embertelen..ütötték, késelték még minden..és ki tudja hogy ekkor magánál volt e vagy sem,kiabálni tudott e? Kis védtelen 11 évest 3 felnőtt körülállja és még a mostohádra se számíthatsz hogy segítsen..Állítólag élve lett elföldelve...csak remélem, hogy ekkor már öntudatlan volt, belegondolni is szörnyű, hogy még éber volt de már föld alatt volt, mozdulni se tudott meg minden. Hogy találták meg 2x a testet amúgy, mert olyat láttam hogy polcz maga mutatta meg a rendőröknek igaz? Úgy olvastam, hogy ez a legszörnyűbb eset a magyar kriminalisztikában és van benne igazság. Hogy nézhetett ki szegény kisfiú holtteste a gödörben...tiszta horror és a legrosszabb, hogy egy ártatlan az áldozat sőt kisgyerek.

2021. szept. 15. 23:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez engem is elborzaszt a mai napig...

Megerdemeltek a gyilkosok a sorsukat, a karma nagy r!banc.😇


polcz erikan konkretan lehetett latni a kepeken visszamenoleg, h elevenen elsorvadt.


Jobb bele sem gondolni, h min mehetett keresztul szrencsetlen kisfiu, aki senkinek sem artott.

2021. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Sőt hogy mind 3 feltételes gyilkos meghalt nagyon kevés időn belül és ez is bizonyítja hogy ők voltak azok és megérdemelték a sorsukat..
2021. szept. 15. 23:32
 3/42 A kérdező kommentje:
Hasonló eset nem is volt sosem magyarországon igaz? mármint ami ekkora hatást keltett.
2021. szept. 15. 23:33
 4/42 anonim ***** válasza:
59%
gyerekgyilkosság? Volt, csak nem kapták fel ennyire. De te ennyi év távlatából még ezzel vagy elfoglalva? Remélhetőleg tényleg azért mert elborzaszt, és nem valami perverz vagy aki szeret a megkínzott gyerekről fantáziálni.
2021. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
4.Szent ég miket gondolsz te...csak nem rég a tévében ismét előhozták felsőmocsoládot egy másik gyilkosság kapcsán és innen jutott eszembe ez a szörnyű dolog. O_O
2021. szept. 15. 23:43
 6/42 anonim ***** válasza:
91%

Gyermek serelmere elkovetett nem hiszem, h volt.

Nagyon durva valoban. Mi jatszodhatott le ebben a nyomorult noben? A ferfi miatt csinalta, ha jol emlekszem a reszletekre, "utban" volt a kisfiu.

De hogyan gondolhatja barki, h ez megoldas??? Fel nem foghatom. A ket alkesz hajlektalanrol meg inkabb nem is mondok semmit.

Megerdemeltek, amit kaptak. Gyors volt az igazsagszolgaltatas👍

2021. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem ez az eset mitől lett felkapottabb mint a többi?
2021. szept. 15. 23:44
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

Sztem a kegyetlenseg vegett es azert, mert tobben kovettek el.

Volt sok gyermekgyilkossag, de talan nem ennyire kegyetlen.

De most eszembe jutott meg a kormendi gyermekgyilkossag is. Tanczos Gabor ügye. Az is nagyon durva volt.

2021. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
De, volt: az egyik utolsó amikor egy győri férfi verte agyon a saját és nevelt gyerekét. A durva az egészben, hogy a férfinak annak ellenére ítélték meg a láthatást, hogy előtte négy évvel megpróbálta kalapáccsal agyonverni a volt feleségét (ennyit arról hogy a bíróságok nő-és gyerekpártiak. )
2021. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
És ez nem tíz éves, hanem tavalyi ügy.
2021. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!