Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok naplót vezetni?...

Szoktatok naplót vezetni? Minden nap leírjátok benne az aznapi történéseket, vagy csak a fontosabb eseményeket rögzítitek benne?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Èn règebben vezettem, kb minden napomat leírtam, de ha nem èrkeztem odáig, akkor az elmúlt napok, hetek főbb törtènèseit foglaltam össze. Sokat írtam az èrzèseimről, gondolataimról is.
2021. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nap. Ötletek, múlt, érzések, gondolatok.
2021. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Párszor nekiestem, de halál unalmasnak és értelmetlennek tartottam. Jobb ha megtartom a gondolataimat magamnak, mert sokszor elég csúnyákat gondolok.
2021. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én gyerekkoromban igen, de anyám mindig elolvasta, úgyhogy sedülőkoromban abbahagytam.
2021. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Regen irtam hálanaplót, oda azt irtam naponta amiért hálás voltam. Ma mar nem tudom fenntartani e nemes szokást 😃
2021. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gimi közepéig becsülettel vezettem naplót, majdnem egy tucatot írtam tele alsótól kezdve. Minden volt benne, aznapi történések (helyenként kínosan részletesen, pl. mit reggeliztem, milyen idő volt aznap és társai), panaszok, zeneszövegek, sorozatok, aranyköpések.. minden. Aztán gimi felé már leszűkült a fontos dolgokra, végül le is szoktam róla.

Néha úgy érzem, hogy jó érzés lenne folytatni, de sajnos nincsenek túl pozitív gondolataim és nem is történik velem sok (jó) dolog, így elég lehangoló is lenne, valami párszor szerintem meg is rökönyödnék egy-két dolgon.

2021. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hálanapló a legjobb dolog. Egy idő után megváltozik az ember tőle, rájön, hogy mennyi mindent kap! Mindenki, csak figyelni kell.
2021. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen még mindig, barátaim mind mesdze vannak, nincs kivel akivel napi szinten beszélni tudnák. Az hogy milyen sűrűn, attól függ mennyire pörög velem az élet.
2021. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én rengeteg naplót vezetek

hála, siker, aznapi teendők, önismereti, na meg persze a rendes napló, bár bevallom őszintén azt mostanában elhanyagolom

2021. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!