Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok akik dohányoznak vagy...

Azok akik dohányoznak vagy gyakran fogyasztanak alkoholt az az alkeszek de mégsem oktatják be magukat covid ellen az egészségük érdekében vagy erre hivatkozva nem érzik ellentmondásosnak a viselkedésüket?

Figyelt kérdés

70 káros vegyület van a cikkben.


Az alkohol ugyebár meg öli a májat stb...



2021. szept. 17. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolják gondolom, hogy az alkesz, a cigi, és tsi. megvédi őt, akkor minek az oltás? Miért lenne így ebben a formában ellentmondás?
2021. szept. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert a dohányzás és az alkohol bizonyítottan káros a szervezetre. Az oltásról még nem derültek ki nagyon ilyen jellegű információk ezért sem értem miért az egészségükre hivatkoznak?
2021. szept. 17. 06:16
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezek lassan ölő mérgek, vagy 100 évig él az ember. A másik meg nem függőség.
2021. szept. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3 ez mellé beszeles volt a reszedrol semmi több.

A kérdés az hogy miért az egészségünkre hivatkoznak függőség ide vagy oda.


Én is dohanyoztam de leszoktam, és oltott vagyok.

2021. szept. 17. 07:55
 5/11 anonim ***** válasza:

A dohányos alkoholistáknak természetfeletti képességeik vannak,tudják,hogy ők sohasem fognak megbetegedni,az alkohol értágító,természetes gyógyszer,a dohányzás pedig egyszerű nyugtatószer,a "light" cigaretta mindig sokkal jobb,mint a sima.Rákot mindig a másik dohányos ember kap,azt is azért,mert sz.r genetikát örökölt...

Nem tudtad ezeket?:D

2021. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a hejzet,hogy ez a hallálos pusztitó betegség két év alat egy fél fok lázat sem csikart ki belőlem.

Jobban tartok a gazdasági vállságtól ami a hüje korlátozások miat már a nakunkon van de nagyon.

2021. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 az írásod alapján mindent is ért értek
2021. szept. 19. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Hüje kérdésre hüje válasz.M1it vártál?
2021. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Miért hülye a kérdésem? Egy kérdés nem lehet hülye
2021. szept. 19. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy alkesz nem törődik az egészségével,érzi ő minden nap,hogy mit tesz magával.De a fügőség erősebb.

Az egyik láncdohányos kollégám(tanult mérnök ember)ugy megy cigizni,hogy megyek már megetetem a kis tüdőrákjaimat mert már nagyon éhesek.

2021. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!