Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rakják ki a hajléktalano...

Miért rakják ki a hajléktalanokat a plázából?

Figyelt kérdés

Előbb a dunaplazaba voltam, vagyis még mindig ott vagyok és azt láttam hogy 2 biztonsági őr két oldalról emel és visz egy hajléktalant aki be van csinálva és furcsán néz előre meg olyan merev volt a teste is. Mondták neki hogy emelje fel a lábát mert huzatta magát kicsit. Aztán kint lerakták és bejöttek utána.

Miért rakják ki az ilyen embereket? Ez nem erőszak?

Ha visszajön, mit csinálnak vele?

25/n



2021. szept. 17. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Na vajon miért, oda szarik/beszarik, látszik, hogy nem a legnormálisabb. Lehet hogy másra is veszélyes, de ez a munkájuk. Amúgy én is sajnálom őket azért.
2021. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom, arra hivatkozva, hogy ez magánterület, ne zavarja a vásárlókat, stb.

Van, aki ezzel egyet is ért, engem zavar az emberség hiánya. Én télen látam ilyen jelenetet a Duna plazaban, kb. 5 éve. :/

2021. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Zavar másokat a vásárlásban. Egyszer épp egy plázában vásároltam egy pékségnél. Fizettem és kicsit arrébb mentem hogy elpakoljak. Ekkor odajött hozzám egy hajléktalan és pénzt kért. 250 forint visszajárót kaptam, ezt oda is adtam neki. Mondta hogy ez nem elég, látja hogy van nálam több is, adjak még. Na ekkor faképnél hagytam és szóltam egy biztonsági őrnek hogy tegyék ki innen.

Semmi problémám nincs a hajléktalanokkal, adok is nekik pénzt vagy ételt ha épp van nálam, még ételosztáson is szoktam önkénteskedni. De azért álljon már meg a menet! Van akinek semmi nem elég, pedig az ember próbál segíteni nekik.

2021. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Na szerinted miért rakják ki az ilyen hajléktalanokat?

Azért, mert nekik semmi sem szent, és visszaélnek a helyzetükkel! (És most nagyon fontos megjegyeznem, hogy ez most csak arra a hajléktalan típusra vonatkozik, amelyről írtál a leírásodban).

Odaszarik, odapisil ahová akar, és ez nem szép látvány!

És én is azt gondolom, hogy az ilyen embereket el kell távolítani a plázákból, a hipermarkt-ekből, a mozikból, és minden közterületről!

Amennyiben valakit hív a természet, akkor menjen a mellékhelyiségekre.

2021. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rontja az összképet,ezáltal rossz véleménnyel lesznek a plázáról is,azt követi,hogy valaki lesz.rja,valakit érdekel és nem megy vissza,külföldieknél nem fog jól terjedni az ajánlat stb ezáltal kevesebben mennek be,így csökken az üzletek forgalma-->csökken a bevételük és még a pláza tulajdonosé is,főleg,ha mindennapos lenne és bent hagynák őket,akkor sok üzlet kipakolna onnan.
2021. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a pláza a pénzemre pályázik, szetné ha ott vásárolnék, ennék és elmennék a moziba. de ha egy büdös, beszart csövessel találkozom és megérzem a szagát akkor lehet elmegy a kedvem a további shoppingolástól.
2021. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Egyszer láttam hogy ki akartak küldeni egy embert mert azt hitték csöves, azt elővett vagy 300k-t kp-ban azt többet nem szóltak neki.
2021. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Legalább annyit tehettek volna a majmok, hogy mentőt hívnak rá.
2021. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ha ezután meghal mi lesz, észre se veszik, ha pont látta egy TV-s még meg is lincselik a biztonsági őröket kb.
2021. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őrök elvégezték a munkájuk egyik részét, amiért fizetik őket. -Szép dolog a "fele barátság", de te sem rúgatnád ki magadat a munkahelyedről, - pláne egy általad nem is ismert ember miatt. PONT.
2021. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!