Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dr.Falus Ferenc volt országos...

Dr.Falus Ferenc volt országos tisztifőorvos , és Dr.Falus András immunológus ők testvérek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Wiki?
2021. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,már megvolt..Ezért kérdem..
2021. szept. 17. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre már én is hosszan kerestem a választ korábban, de sehol nem találtam még csak rá utaló megjegyzéseket sem. Szerintem nem rokonok, csak azonos a vezetéknevük. Ha bármilyen rokonságban állnának egymással, biztosan lenne legalább egyetlen olyan cikk a neten, ahol megemlítenék, hogy egyébként testvérek vagy unokatestvérek, vagy hogy egy családban két közismert orvos is van. De egy ilyen cikket se találtam soha. Én emiatt gondolom azt, hogy nem rokonok. De ez csak tipp, ne vedd készpénznek.
2021. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!Ment a pont kedves válaszoló!
2021. szept. 19. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ismét.

Eközben végeztem egy kis kutatómunkát, nyomozást. Anyám bébiszitterként dolgozik egy budapesti főorvosnál, megkértem őt, hogy kérdezze meg a főorvostól, hogy tud-e valamit ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Az orvos azt mondta neki, hogy ISMERI mind a két Falus doktort személyesen, és nincs köztük rokoni kapcsolat.

A főorvos felesége pedig azt mondta, hogyha a neten semmi információ nincs fent a rokonságukról, akkor BIZTOS, hogy nem rokonok, mert az orvosok általában "szeretik feltüntetni" a rokoni kapcsolataikat, mert büszkék arra, hogy a családban több doktor is van.

Szóval helyes volt a korábbi tippünk. Nem testvérek, de még csak nem is rokonok.

2021. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!Igazán rendes TŐLED!!!!!
2021. okt. 5. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
+ Falus G. plasztikai sebész
2021. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap este volt a TV-ben, teljesen véletlenül futottam bele ebbe a riportba. Kérdező, légyszi nézd meg az első 1 percet! :))) Elég kb. 50 másodpercet nézni az elejéből. :D


[link]


(a 3-as és 5-ös vagyok)

2022. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2022. aug. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!