Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koporsós vagy a hamvasztásos...

Koporsós vagy a hamvasztásos temetés az olcsóbb pest megyei vidéki városban és kb mennyibe kerülne az alap szolgáltatás mindkettőböl?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag nagyon számít, azt is lehet, hogy csak templomi búcsúsztatás, vagy más fajta és a hamvakat szétszórjátok ti valahol.
2021. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet temetkezési vállalkozóktól különféle megoldásokra árajánlatot kérni mailben, az még nem kötelez semmire.
2021. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Az már megvolt. Jövő hét elején meg megyunk egy helyi temetkezési vállalkozóhoz. De csak 1 ilyen van itt a városban így érdekelne mások tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban. Kb mennyibe kerül a legolcsóbb megoldás. 26 vagyok és még semmi tapasztalatom ebben hogy hogyan mennek ezek a temetési dolgok. Arra se emlékszem mikor voltam utoljára temetésen. Szerintem 10 se voltam. Most meg az egyik szülőmet vesztettem el.
2021. szept. 18. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tapasztalatom ugyan nincs, de értelemszerűen a koporsós temetés mindig jóval drágább. Eleve a sírhely is többe kerül, nem is beszélve a koporsóról, fejfáról vagy sírkőről.
2021. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom egyedülálló, ő úgy kérte, se búcsúbeszéd ne legyen (pap se, másmilyen se), semmi felhajtás, és hamvasztva legyen.

Így volt 300 ezer (hamvasztás, urna, és sírba helyezés, a sír már megvolt, a szülei is ott voltak eltemetve). (A sírhelyet megváltottuk még 25 évre, az volt még 25 ezer). Sírkő meg már ott volt ugye. Tehát ezt úgy értsd, hogy hamvasztás, urna, sírbahelyezés, és egy fa kereszt a névvel, évszámokkal, és ott voltunk négyen. Vidéki kisváros. Szerintem ennél minimálabb nem lehetett volna, így volt 300 ezer.

2021. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De amúgy a temetkezésinél egyből értették, hogyan szeretnénk, szóval simán vállalnak ilyet is, előző voltam.
2021. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 úgy lehet minimálabb ha szétszórják ők a hamvakat.
2021. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es, igen, úgy lehet (nálunk a bácsi kérte, hogy a szülei sírjába helyezzük urnában).

De valóban, ha szétszórja, akkor (most megnéztem a számlát) maga a hamvasztás 140 ezer volt (kórházból odaszállítás, stb...stb...urna kézbe ha úgy kértük volna, hogy mi megyünk érte.)

2021. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
350k-nál vagyunk most kb. Kesz rablás az egész.
2021. szept. 22. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!