Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másodjára...

Miért van az, hogy másodjára érzek álmaimban valódi fájdalmakat?

Figyelt kérdés

Mikor először tapasztaltam ilyet akkor azt álmodtam, hogy megharapott egy állat. Rendesen, ahogy a fogát belém mélyesztette úgy éreztem éles nyilaló fájdalmat a testemben és miután felriadtam akkor az a testrészem lüktetett ilyen zsibbadás szerűen.



Aztán tegnap meg azt álmodtam, hogy megkéseltek. Vagy legalábbis próbáltak, én védekeztem, a csuklómat azonban megvágták és emlékszem, hogy olyan volt mintha tűbe estem volna. Nagyon fájt és utána teljesen lezsibbadt aztán mikor felkeltem akkor olyan gyengeség érzet kapta el azt a kezem ahol megvágtak és furcsán lüktetett. Nem feküdtem rá a kezemre egyébként, nem volt erre utaló jel így az nem állhatott a dolog mögött, hogy csak elzsibbadt.


Ezeknek mik az okai? Egy álomban tudtom szerint nem volna szabad fájdalmat éreznem. Azonban mégis megtörtént esküszöm. Nyilván nem annyira élénk a fájdalom mintha valóban megharaptak/megszúrtak volna, de így is nagyon rossz volt átélni.

Esetleg valaki tapasztalt már hasonlót vagy tudja mi ez?


(Tudom, hogy van külön álomfejtés kategória de nem akarok 100 oldalnyi elvont szövegeket kapni a Bibliáról privátban)



2021. szept. 23. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam már hasonlót nem is egyszer, és a mai napig vannak ilyen álmaim, de sajnos nem tudom mitől lehet.
2021. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is éreztem valós fájdalmat álmomban. Valószínűleg a fájdalom volt előbb és a sztorit hozzáálmodtam.
2021. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam, hogy ez nem egyedi tehát nincs bajom. :)
2021. szept. 23. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!