Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a legvonzóbb apró részlete...

Mik a legvonzóbb apró részletek a női és férfi testen?

Figyelt kérdés
Ne olyanokra gondoljatok, hogy bicepsz és popsi, hanem olyasmire, ami tényleg nem olyan hétköznapi, számotokra mégis vonzó.

2021. szept. 24. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nőknek a nyak és a mellkas találkozásánál van egy kis gödröcske, ha hanyatt fekszenek.

A fenekük, főleg kipucsítva, a bimbó udvar színe és sokszínűsége, én az intim szőrzetekért is oda vagyok,

2021. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

10#: igen, pl.:

[link]

2021. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfi: az ajkak körüli redők, gödröcskék (nem csak oldalt, hanem akkor is, ha pl vastag az ajka és kicsit gyűrődik ott a bőr). És persze a V.


Nő: babahajak a tarkón és a fül mögött, illetve a csuklócsont.

2021. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges ember, ami a lábujj hegyétől a feje búbjáig tart (semmi művi).
2021. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál az olyan kezek, amelyeknek az ujjai nem bütykösek, hanem szépek, egy formás hátsó, illetve a vaskos, de bokámnál keskenyedő vádfli. Kevés férfinek van szép vádlija, de sz nagyon tetszik. Nőknél, ha gödröcskés az arc, mikor nevet, az áll és nyak vonala, ahogy elfordítja a fejét, a cicik, ha kicsik, pont tenyérnyi méretűek, pici mellbimbókkal. Ami mindkét nemnél megfog, az a nagy barna, mézszínű vagy nagyon sötét szempár hosszú, sűrű pillákkal és mély, kifejező tekintettel.
2021. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
linkeljetek már egy szép vádlit
2021. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
50%
Lila makk szép mély peremmel
2021. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

A páromon ezeket szeretem a legjobban, nem feltétlen fontossági sorrendben:

A szemei: gyönyörű mélybarna, el lehet veszni a tekintetében, kifejező, érdeklődő, vesébelátó, értelmes, és csak úgy csillog mikor rám néz.

A szája: finom puha, mégis férfias, amikor mosolyog, szexi kis gödröcske van a sarkában, és tökéletesen használja is. Akkor is amikor beszél, és akkor is mikor éppen mást csinál. 😉

Az arckifejezése, ahogyan változik az érzelmek hatására, - huncut mosolygós, komoly elmélyülten gondolkodó, kedves gondoskodó szerető, élvezettől ellazult, az öröm amikor meglát - mindet imádom.

A kezei: erős férfias, mégis gyengéd és puha mikor hozzámér. Mindig erősen gesztikulál velük, amikor magyaráz valamit, minél jobban hadonászik, annál fontosabb számára, hogy meg is értesse, amit mondani akar. Előfordult, hogy kézenfogva sétáltunk és annyira magyarázott, hogy észre se vette, hogy az én kezemet is lóbálja a nagy eszmefuttatás közben.

A nagy széles vállai és erős karjai, a finom meleg ölelése.

A soksok anyajegye, a szőr a mellkasán, szeretem mert csak.

A borostája, finom puha nem dörzsöl, csak kellemesen csiklandoz.

A szemöldöke, imádom mikor felvont szemöldökkel néz rám, és azt is amikor ráncolja a homlokát, ahogy gondolkozik.

Sok mindent szeretek még rajta, de ezek azok amik nem feltétlen elsőre jutnak az ember eszébe.

2021. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
látom, rendes álomvilágban élnek a gyakorisok.
2022. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!