Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja valaki azt pl....

Miért mondja valaki azt pl. hogy ő félig magyar és félig német amikor genetikailag még más is megtalálható benne?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert az kis százalékban van meg benne?
2021. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kulturálisan érti.

Ennyi erővel senki sem vallhatná magát magyarnak sem, hiszen bennünk is van mindenből. A kultúránk/nemzetiségünk viszont magyar.

2021. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most a genetikára mondta vagy pedig simán a felmenőiről beszélt?

Én is félig vagyok magyar, félig francia mert apukám francia. Tehát papíron vagyok ez. Az hogy *genetikailag* mi vagyok, fogalmam nincs.


Nem Amerikaiak vagyunk, akik rá vannak kattanva, hogy "1/32-ed ír vagyok meg 1/16-og olasz, de van bennem 1/64-ed cherokee, szóval tulképp indián vagyok"...

2021. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Na, mire leírtam a 2-es még jobban összefoglalta.
2021. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülei származására gondol. Nem kell ilyen tudományosan venni. Ennyi erővel már azt is megmondhatná, hogy pl. mongoli, europid, negrid vagy ausztroid-e (az utolsó nem biztos, hogy helyes)
2021. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem Amerikaiak vagyunk, akik rá vannak kattanva, hogy "1/32-ed ír vagyok meg 1/16-og olasz, de van bennem 1/64-ed cherokee, szóval tulképp indián vagyok"..."


Ezen mindig annyit nevetek, mikor amcsi sorozatokban az, hogy "ír vagyok" annyit jelent, hogy "nagy katolikus családban élek, és sokat iszok".

2021. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magyarok eleve egy hibrid, az europai nepek tortenelmileg mashol jobban fennmaradtak, a magyar az egy koktelt jelent.
2021. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a szülei valamilyen állampolgárok, egyik ilyen, másik olyan.
2021. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!