Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másoknak is ennyire bajos a...

Másoknak is ennyire bajos a munkakeresés?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésem egy állásra, de ott azt mondták menjek el az állásinterjúra a meghírdetett állás helyétől olyan 60 km-re. Ezzel nem is lenne gond, de még a betanítási idő is ott történne 2 hóbapig. 5 hétköznap kellene bejárnom. És ez nem Pest megye ahol szuper járatok vannak.
2021. szept. 29. 14:02
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
24%

Nem. Eü diplomám van, amikor otthagytam a munkám, már előtte hívtak máshova. De a saját utamon indultam el, én tettem fel magamról hirdetést, és egy órán belül 30 ajánlást kaptam. Másnap voltam 3 helyet megnézni, az első annyira tetszett, hogy másnap kezdtem.

Jó szakmát kell tanulni.

2021. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem veled van a gond, itt pl maga a munkahely nem volt korrekt, hogy nem írta le egyértelműen a hirdetésben ezeket.

Szerintem nagyon nehéz ma normális állást találni, főleg kevés tapasztalattal.

Ha nagyon kell a pénz, vállald el nyilván. Ha nem, keress tovább normálisabb helyet.

De ha elvallalod is tudsz tovább keresni. Próbaidő alatt ott tudod hagyni könnyen

2021. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem írta le ezt a dolgot. Kibuknék ha 2 hónapig 12 óraban járnom kellene minden hétköznap a lakhelyemtől 60 km-re. A bejárást nem is fizetnék, és a fizetés is 140 ezer. Gondoltam itt van helyben, megpróbálom, de nekem nincs arra energiám hogy 2 hónapig utazgassak.
2021. szept. 29. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Jogász végzettséggel eddig egy helyre se vettek fel, egyszer valami asszisztensi munkára akartak bepalizni nettó 90 ezerért.

Van 2 nyelvvizsgám, próbálkoztam recepciós állásokra jelentkezni - nem voltam szimpi, mert rövid a hajam (ezt egy-két helyen ki is mondták).

Vagyonőr - többnyire csak sz4r bolti melók vannak nevetséges pénzért..esetleg drogériába lehet menni, rosszindulatú pitsah eladók pofázását elviselni. A portán 0-24 picsa meresztés általában kemény férfi munka.

Lehet menni még gyárba is sz0pni. Elképesztő kilátások. Inkább nem dolgozok, csak üzletelgetek. Megélek így is.

2021. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy okj-m, nem vagyok arisztokrata max kulákok az őseim, esetleg szóval mára Pesten munkás kölök lettem, Múlt csütörtökön 5 helyre küldtem el a jelentkezésem és ma hétfő van ugye de semmi. Kíváncsi avgyok ki fog visszajelezni. De a tapasztalatom az kérdező, hogy rohadt nehéz, itt boldogulni.
2021. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!