Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten élőket kérdezem! M...

Budapesten élőket kérdezem! Mennyire vannak manapság összecsapások nemzeti ünnepeken?

Figyelt kérdés

Kisgyerekeinkkel Budapestre utaznánk október 23-24-én mindenféle nekik való kiállításra, programra.

Október 23-án gondolom lesznek hatalom elleni tüntetések. A korábbi évek tapasztalata alapján mennyire várható, hogy egyes tüntetések elfajulnak, erőszakba torkollnak úgy, hogy kisgyerekek számára veszélyes, vagy legalábbis félelmet keltő lesz?

Természetesen alapesetben próbáljuk kerülni az ilyen helyzeteket, viszont átszállhatunk belvárosi csomópontokban, ahol esetleg közel leszünk egy-egy ilyen tiltakozó tömeghez.

Az utóbbi évek tapasztalatai alapján mennyire fordulnak át erőszakba ezek a dühös tüntetések?

A másik ehhez kapcsolódó kérdésem, hogy milyen tömegközlekedési útvonalakat ill. járatokat szoktak az ünnepi rendezvények ill. bejelentett tüntetések miatt lezárni, leállítani? Pl. a kisföldalatti járni szokott?



2021. szept. 30. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam mindenféle rendezvényen, de sosem tapasztaltam ilyet. Semmilyen atrocitás nem ért még a városban, pedig én még csak a gyerekkártyát sem tudom bejátszani.
2021. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem hittem volna hogy egy Goldmund73 kérdésbe bukkanok a főoldalon :D eddig csak a kommentekben láttalak..
2021. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Hogy zárnák le a kisföldalattit? Szerinted hány tüntetés van az alagútjában?


2006 óta amúgy hány olyan tüntetésről hallottál, ahol összecsapások voltak? Konkrétan ha egy pridera elmész, akkor sem esik bántódásod, nem hogy október 23-án.


Ja, és majd elfelejtettem: milyen kisgyerekeknek való programot csinálnak ilyenkor? Elbábozzák a forradalmat?

2021. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első háromnak köszönöm a választ.

A negyedik kötekedőnek kívánom, hogy pihenje ki magát.

2021. okt. 1. 01:21
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Az agglomerációban élek, de nemzeti ünnepeken gyakran bemegyek Budapestre, mert ingyen lehet múzeumba menni. Minden jármű járni szokott, olyan van, hogy bizonyos megállókban nem áll meg metró sem. A BKK honlapján napokkal előtte megjelenik, hogy melyik jármű útvonalát érinti korlátozás. Érdemes letölteni a BKK futár nevű applikációt, jobban lehet vele útvonalat tervezni, mint a Google-lel. Tüntetésen is voltam már, a legveszélyesebb dolog a füves cigi füstje, fulladok tőle, ha mellettem szívják.
2021. okt. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
23-an bekemenet lesz es amugy is pont egy olyan nemzeti unnep, amikor nemigen szokott lenni csetepate, csak ha jonnek a szovjet elvtarsak.
2021. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha bármilyen kis atrocitás lett volna, arról ha egyéb helyről nem is, de az ellenzéki sajtóból már ezerszeresen értesültél volna,... még ott Győrben is.:)

Tehát nincs!

Most nem AZ a kormány van.

Utoljára 2006-ban volt, de az kiadós volt.

2021. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak verekedő/anyázó nyugdíjasok a Kossuth téren, de ahhoz, hogy ezzel szembesülj konkrétan az xy politikai rendezvényre kell menned
2021. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"2006 óta amúgy hány olyan tüntetésről hallottál, ahol összecsapások voltak? "


Volt valami meccs, ami balhésan végződött, de az nem nemzeti ünnep volt és tüntetés :D

2021. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!