Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dob fel a YouTube nálam...

Miért dob fel a YouTube nálam olyan zeneket, mixeket amikre én egyáltalán nem is kerestem rá?

Figyelt kérdés
2,3 napja azokat dobálja fel nekem (mikor keresek valamit) amit egyáltalán nem hallgattam meg, hanem az egyik ismerősöm hallgatja azokat, az egyik láttam még is osztotta. Akkor hogy keverednek ezek hozzám?
2021. okt. 1. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hol dobálja fel? A főoldalon próbál mindent rád sózni, ami épp felkapott.
2021. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha pl. elküldte neked Messengeren vagy bárhol, hogy hallgasd meg és te úgy tettél, utána már feldobja meg az olyan stílusú zenéket is.
2021. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nem küldte el

Csak azokat dobja fel nálam a főoldalon amiket hallgat

2021. okt. 1. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Akkor még egy olyan tippem van, hogy használta a wifidet és úgy keresett rá. Ha ez se, akkor rejtély.
2021. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni.
2021. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Családi gép és nem foglalkoztok azzal, ki van bejelentkezve, odaadogatod a telefont másoknak stb. Csodák nincsenek, és a Google algoritmusa se hülye.
2021. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!