Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lànynak tartjàtok...

Milyen lànynak tartjàtok Chloe Grace Moretzet?

Figyelt kérdés
Szerintem ìrtó csinos szèp làny, tehetsèges ès az èletben egy èletvidàm kedves làny lehet! Elkèpzeltem bàr csak ha magyar lenne ès a felesègem lehetne!

2021. okt. 10. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Színészeket szerepek alapján ideologizálni elég nagy hiba.

Egyébként miért kellene magyar legyen? tanulj meg angolul, ha még nem tudsz és kész.

2021. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudna magyarul akkor is pont ugyanakkora esélyed lenne, hogy feleségül menjen hozzád.
2021. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet igen az biztos. De attól mèg nagyon szèp làny ès tudjàtok àlmodozni csak lehet. :)
2021. okt. 10. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem pedig az egyik legcsúnyábban idősödő tini sztár. Cuki lányból egy debella lett.
2021. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer elverném a seggét.
2021. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fárasztó és túlértékelt.
2021. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A színészi munkáját nem tudom megítélni, mert nem láttam még szerepelni, a belsőjére vonatkozóan sincs sok információm.


Szép nő, kifejezetten tetszik az arcszerkezete és az, hogy nincs minden karakterisztika kilapítva rajta, mint sok mai szépség fején.


De ennél többet nem tudok belelátni.

2021. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak fotókat láttam róla, főleg amikor Victoria Beckham fiával járt, és már akkor sem értettem, hogy lehet ilyen ízléstelenül és előnytelenül öltözni, ha még az anyósjelölted is egy stílusikon, pénzed is van, tehát elvileg minden adott. Csúnyának nem mondanám, de nagy szépségnek sem.
2021. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szép.
2021. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte vàlszaitokat. Az szerintem picit nem túlzàs, hogy előnytelenül öltözködik? Règebben AnnaSophia Robb volt a kedvencem a Híd Terabíthia fõldjère filmben nyújtott alakítàsàèrt. Màra szerintem nagyon megy le a lejtőn. Vagy Emma Watson na neki voltak is botrànyai. Chloe Grace-ről mèg nem hallottam ilyeneket.
2021. okt. 11. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!