Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy honlapon nincsen árlista?

Figyelt kérdés

Egy szolgáltatást vennénk igénybe, olyat ahol nem mindegy mennyit fizetünk, mert 30 és 60 ezer forint között mozognak az árak.

De kb. minden 3. cég nem ír ki árakat a honlapján.


2021. okt. 11. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert "ár megegyezés szerint" alapon dolgoznak.
2021. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én sosem értem, mi ekkora titok, és lehúzást sejtek mögötte. Megnézik, mennyi pénzem van és megkopasztanak, ahogy csak tudnak.
2021. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1, nem megegyezés szerint. Konkretizálom. Állatorovosról van szó.
2021. okt. 11. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességtelen eljárásnak tartom ezt az "üzletpolitikát" és éppen ezért van az, hogy számolatlan céggel nem álltam szóba, - kerestem egy olyan helyet, ahol nem volt szigorúan bizalmas titok, hogy mit és miért kínálnak! A titkolózóknak pedig meg hagytam a kicsi titkait, - hadd őrizgessék az idők végezetéig! Gyűlölöm, amikor erőszakkal tolnak a képembe naponta számolatlan alkalommal reklámokat, de amikor rászánom magamat, hogy utána járok valaminek és egy ilyen honlapba botlok, már hagyom is a sorsára, - nem foglalkozom vele tovább, mint amennyi idő alatt bezárom. Ugyanígy vagyok a "kattintgatós" cikkekkel is, - amikor bekezdésekre szednek egy A4-es oldalnyi információt és közlik veled, hogy "kattints" ide meg oda a folytatásért! -Kattintok, - a bezáró "x"-re! A velük egy háztartásban tengődőkből csináljanak hülyét, - azokat vezessék az orruknál fogva!
2021. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így, ha nem találok árlistát akkor megyek egy másik honlapra, keresek olyan szolgáltatót aki nem kezeli titokként.
2021. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem értek az állatorvosláshoz, de nem minden munkát lehet megmondani, hogy mennyibe fog kerülni. Saját példa: elvállaltuk egy 8m hosszú árok kiásását vízvezetéknek. Kézzel, gépi munka nem volt lehetséges. Semmi különös, egy délelőtt megvan, egy sima kertben volt a hely, megállapodtunk előre az árban. 3 napig sz.ptunk vért izzadva, kivágott, de nem kituskózott fák gyökerei, odatemetett sitt meg amit el bír az ember képzelni! Muszáj voltunk többet kérni, de nem volt vita, a tulaj is látta, hogy mi volt. Na mindegy: lehet, hogy egy doki se tudja, mi lesz a kezelés vége, mennyi ideig fog tartani, milyen költséggel fog járni, ezért nem tud előre fix árat mondani.
2021. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen van ez, ami totál gáz, de kereskedelmi szempontból taktikai lépés miatt van ez.
2021. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!