Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy teletetová...

Mit gondolnátok egy teletetovált ügyvédről?

Figyelt kérdés
Eddig csak mindig elegánsan felöltözve láttam így fogalmam sem volt róla,hogy konkrétan az egész teste tele van tetoválásokkal. Mindkét karja szinte teljesen,a lábai,a mellkasa és még a hátán is van. Egyébként egy fiatal nőről van szó. Ti ezek után ugyanúgy bíznátok benne vagy fenntartásaitok lennének?

2021. okt. 12. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Egy ilyen munkakörnél,ami nem is munka hanem hivatás, nagyon is számít szerintem,hogy néz ki az ember. Ilyen emberben nem bíznék,hacsak nem paragrafus jelekkel van teletetoválva.
2021. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem én ezt. A mai világban főleg. Teljesen elterjedt dolog.

Mi van akkor ha ügyvéd, vagy orvos vagy rendőr és a ruha alatt tetovált is? Lehet hogy hazamegy leveti a melós ruháját és felpattan a motorjára is egy körre.

Ettől már kevésbé megbízható a munkája?

2021. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ki ez a jó nő?
2021. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekelne. Max ha tetszene valamelyik minta, megdicsérném.
2021. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Ismerek ilyen férfit. A vàrosban a legvadabb pletykàk szólnak róla. A szomszédai szerint egyszer tarkónlövik a szemelyzatevel együtt.
2021. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Az én ügyvédem is tele van tetoválásokkal és hosszú lófarokban hordja a haját. 30 körüli pasi, de eddig mindent megnyert, még 1 bank elleni pert is.


Leszarom hogy néz ki, remek szakember és nagyon jófej.

2021. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Ügyvédeknekfelé van egy alap elvárás.

tetováltathat ha nem mutogatja. Strandon lehet de munka közben nem.

Médiában sem szerepelhet így. Smink tetoválás nyilván kivételt képez.

2021. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2%
Koptatnám . Egyik állatorvosnő és asszisztensei is yakuza tetováltak mint valami képregény és karikák vannak a búrájukon . A legtrógerebbek és csalók .
2021. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

Épelméjű ember egy emberben sem bízik meg! :-)


Rambó is megmondta: NBS!


Az ügyvédek is csak olyanok mint a politikusok: szépen tudnak beszélni sokáig a semmiről, vagy addig, amíg el nem hiszed, hogy amit mond az úgy van, nevetséges!

2021. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

Menőnek gondolnám. Régebben olvastam egy tanulmányt, ami kicsit idevág. Ez orvosokról szólt: megfigyelték, hogy végzős orvostanhallgatók közül a közepes teljesítményűek elkezdték a társadalmi elváráshoz igazítani a külsejüket (öltözködés, rövid frizura stb.) - a tanulmány szerint azért, hogy így erősítsék meg az identitásukat. Míg az igazán kiválóakra ez nem volt jellemző, nekik nem volt szükségük ilyesmire.

A tapasztalataim eléggé alátámasztják ezt. Annak van szüksége külső megerősítésekre, aki valójában bizonytalan.

2021. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!