Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy órák után nem...

Furcsa, hogy órák után nem jövök rögtön haza általában, hanem még órákat eltöltök egyedül az egyetem főépületében, vagy a városban?

Figyelt kérdés
Üldögélek, mászkálok, pihenek, gondolkozok az életem dolgain, gondjain, kiélvezem hogy ott lehetek. Normálisabb lenne hazasietni egyből óra után, és végzős egyetemistaként mondjuk tanulni meg ilyenek?
2021. okt. 12. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól állsz a tanulással, meg nem valami betegség pld alacsony vérnyomás van a háttérben vagy egy rossz vérkép vagy bármi, akkor szerintem igen
2021. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
37%

Most le fogják írni, hogy neeem, minden oké veled.

Ugye az ember a normális az átlag alapján határozza meg, nekem pedig ez azért ha mindennapos, ez abnormális viselkedés. Oké, én is szeretek csak így elleni a világban, de minden héten, napon ezt cisnálni, na az már creepy.

Ha ismernélek, és látnám a szokásaid, azt mondanám, te vagy az, akivel azért nem kerülnék össze a sötét utcán, mert ki tudja milyen vagy valójában.

2021. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem nagyon szeretsz otthon lenni.
2021. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Fura.
2021. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon lenyeges dolgot nem tudunk. Hogy ha hazamentel akkor annyi, mert tavolsag, macera. Vagy otthonrol barmikor felpattanhatnal es mehetnel a varosba. Ha elobbi, akkor vegkepp ertem, miert huzod az idot.
2021. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt szoktam csinálni, de rendre hülyének néznek miatta… Én nem szeretek otthon lenni, mert halálra unom magam, egyedül vagyok, nem ér semmi inger, síri csend van, könnyebben elterelődik a figyelmem a tanulásról is stb., ezért sokkal szívesebben maradok ott az egyetemen vagy akár a könyvtárban tanulni, olvasni, netezni, enni stb. Szeretem, ha vannak körülöttem emberek, mozgás, zsizsegés stb., engem ez is energizál, feltölt, motivál és jobban tudok koncentrálni. Otthon perceken belül elmegy a kedvem mindentől, elalszom vagy elterelődik a figyelmem és elkezdek telefont nyomkodni, youtube videókat nézni stb., szóval produktívabb is vagyok mint otthoni környezetben. Valamint az egyetem közelében ott van minden pl. ki tudok ugrani enni is se perc alatt. A szaktársaim nagy része viszont az a típus, aki az óra előtt egy perccel esik be és az óra után azonnal rohan is haza…
2021. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudjuk, mi az oka, hogy nem szeretsz hazamenni, pedig nyilván van valami oka.
2021. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én az egyetemista társaimmal órák után 1-2 órára mindig beültem valahová, 2 deci boros kólával.
2021. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem oké
2021. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretek bejárni, de neked komolyan minden nap több órád van arra végzősként, hogy üldögélj meg pihengess a főépületben? Számomra az érthetetlen, hogy valaki hogy ilyen időmilliomos, adjon már nekem is belőle :D Furcsa, amit csinálsz, nem ez az átlag. Én sem rohanok futólépésben kifelé, ahogy megköszönik a figyelmet, van, hogy valakivel pl csak az egyetemen tudok találkozni, akár csak együtt ebédelni mostanában, de megyek utána a dolgomra.
2021. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!