Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye nem fogják bántani a...

Ugye nem fogják bántani a börtönben...?

Figyelt kérdés
Van egy személy,akit nagyon szeretek, ismerem és jó ember, csak elkövetett egy súlyos hibát, amiért lecsukták. Nem szeretném elmondani hogy miért, mert akkor jönnétek nekem azzal a bizonyos jelzővel, én csak nagyon féltem, hogy bántani fogják/megölik/megerőszakolják. Azt én se élném túl :(

2021. okt. 12. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig hogy kit követett el, befolyásolja mennyire fogják bántani.m.
2021. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*mit követett el
2021. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A nagyon öreget, beteget nem bántják csak általában. Meg persze azt aki megtudja magát védeni. Egyébként nem kell annyira félni, azért nem az megy a börtönökben amit terjesztenek az emberek egészen (persze van rá példa) de kúrnak seggbe mindenkit.
2021. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem*
2021. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nem sportcsokit lopott az Irénke nénitől...


Ha faszagyerek volt, legyen ott is fasza... Egyébként mindenkibe beleállnak ott. Valakivel folytatják, valakivel nem...:D

2021. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Pedig ha elmondanád, mit csinált, akkor jobban meg tudnánk mondani, hogy milyen sors vár ott rá, mert az, hogy mennyit bántják meg hogyan, az nagyban függ attól, hogy mit tett. A börtönben erre vannak amolyan íratlan szabályok, nem csak úgy össze-vissza bántják egymást.
2021. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Balesetet okozott
2021. okt. 12. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként érdekes, hogy ha rabok közti bántalmazásról van szó, akkor mindenki a s*ggbek*rásra van rápörögve, pedig a rabok annél sokkal kreatívabb, brutálisabb módokon terrorizálják egymást. Ez a szodómiamánia szerintem inkább a látens meleg férfiaknak lehet valami fantazmájuk, ha egy csapat férfiről rögtön ez jut eszükbe. :D
2021. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehúzás, cigi/kávé. Erőszak nem igazán van, ne aggódj. Azt lejátszák egymás között a balhésabb, nem 'első bálózók'. Legrosszabb esetben neki kell majd többet takarítania. Gondolom nem egy idióta, aki beleköt ott mindenkibe és hazudozik. Ha őszinte és normális a testtartása és tekintete akkor nem lesz problémája.
2021. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem kölköt csapott el nem lesz baja. Azok odabenn is kisistenek, mint mindenütt.
2021. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!