Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy vitatkozta...

Volt már olyan hogy vitatkoztatok eü.dolgozóval?

Figyelt kérdés

Mi történt?

Milyen negatív élmények értek titeket egészségügy terén,akár orvossal,nővérrel stb.


2021. okt. 22. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem egy fájó, lyukas foggal a fogorvoshoz. Ő megnézte, majd elkezdett inkább arról beszélni, hogy fogszabályzó nélkül hogy néznek már ki a fogaim, így soha nem lesz párom mert senkinek nem fogok tetszeni soha, mindenki ki fog nevetni, hogy akarok így gyereket.

Eleinte próbáltam normálisan közbeszólni hogy nem emiatt jöttem, és a szerelmi életem se rá tartozik, de nem hagyta abba. Végül elküldtem az anyjába, felkeltem és otthagytam. :D

2021. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen. A volt háziorvosunkkal. Felnőtt korában volt bárányhimlős a lányom és utána amikor megjött a menstruációja, minden alkalommal lázgörcsöt kapott, amit csak injekcióval lehetett kezelni. Voltunk vele több orvosnál is, a himlő szövődménye volt. A háziorvosunk meg konkrétan azt mondta, hogy idegi alapon van nála, családi okok miatt és nem kell neki lázcsillapító. Mondtam neki, hogy hónapok óta ez van, több orvosnál voltunk és mind egyetértett abban, hogy szövődmény és majd elmúlik, de injekció kell ilyenkor (a gyógyszert be se tudta venni, úgy remegett és pillanatok alatt az egekben volt a láza) Erre azt mondta, hogy ilyen nincs, mert ő még ilyennel nem találkozott.
2021. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szülészeten a nővérekkel. Megkértem őket, hogy a látogatási időn kívül már küldjék ki a feleségem szobájából a hozzátartozókat, mert zavarnak és benne van a szabályzatban is. Csakhogy tíztagú kiccsaládról volt szó, így inkább velem konfrontálódtak, mint velük.

Végül egy üres szobába rakták a feleségem a babával, így nem kellett szólniuk a cigányoknak, hogy 6 után haza kellene már menni és nem az egész napot a szülészeten tölteni. Gyáva banda.

2021. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nemigen álltam le vitatkozni. Ennek egyik oka, hogy az ember fél, hogy "leverik" a hozzátartozóján, a másik oka meg az, hogy aki h*lye, azzal úgysem lehet mit kezdeni. Különben is, udvariassággal általában többet lehet elérni.

Értek-e negatív élmények? Szinte csak az ért, sajnos. A sorozatos téves diagnózistól a durva, lekezelő bánásmódon át az ápolás teljes elhanyagolásáig hosszú a lista. Az ápolás részt általában megoldottuk családilag, kivéve, amikor látogatási tilalom volt.

2021. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nem zsibbadt el a fogam így elküldött szájsebészetre a fogorvos. Vártam 2 órát.. majd kijött a nővér és azt mondta, hogy foghúzásra időpontot kell kérni.. ad.. 2 hónappal később.


De mondom fáj, alig bírok hozzáérni (mivel meg lett mozgatva a fog és menet közben félbehagyva a húzás.. mert fájt)


Csak hajtogatta, hogy a doktor úr csak időponttal tud fogadni.


Adjon e időpontot? Na itt mondtam, hogy a "doktorúr édes anyukájának adják időpontot."


elmentem egy maszekhoz, azonnal fogadott, kihúzta 5 perc alatt 20e-ért. tb-s szájsebészetre én még 1x be nem teszem a lábamat.

2021. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Volt egy balesetem, amiben sérült a gerincem (többek között). Jártam rehabra, aminek vége lett de senki sem szólt, hogy azt nekem a saját költségemen még évekig csinálni kellene, így aztán egyszer csaj újra fájni kezdett. Egyetemi orvos a reumatológiára küldött, ahol a nővérke nem akart beengedni, mondván nekem az nem fájhat, mert fiatal vagyok. Hiába lobogtattam a zárójelentésemet meg a sok más papíromat hogy amúgy szétesett egy kicsit a gerincem, szóval "jogosan" fáj...végül a doki előkerült és megnézte.
2021. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem a kis súlyal, 37. hétre született 1 hetes gyerekem mellől ahogy hazaértem a kórházból a gyerekorvoshoz feliratni a kórház által javasolt tápszert, tejem nagyon kevés volt, és az a vaddisznó öreg gyerekorvos nyanya nem írta fel, azt mondta ott lóg a 2 mellem, minek a tápszer, ilyen nincs, amíg van mellem van mit egyen a gyerek. A férjem is ott volt, elküldte a bús p*csába. Másnap a másik gyerekorvos felírta.
2021. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!