Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen pasi az aki 27 éves...

Milyen pasi az aki 27 éves fejjel cigit ad egy kiskorúnak, majd utána azt a lányt megkérdezi hogy nem tud-e a barátnői közül egy csinos csajt neki?

Figyelt kérdés

Tehát ez ma történt;

Mentem hazafelé 3 osztálytársammal, (mind a hárman lányok vagyunk) és az egyikük láncdohányos, odament egy random palihoz bár elvileg ismerte mert tudta, hogy 27 éves. Kért tőle cigit, az meg adott is neki, és megkérdezte hogy nem-e tud valami jó csajt neki a barátnői, azaz közülünk. Én 16 vagyok, a másik két lány 14 és 15 éves. A csávó is tudta a korunkat, mert a lányt ismeri, és osztálytársai vagyunk, így ugye egykorúak. Mi a véleményetek erről? Milyen dolog ez?



2021. okt. 22. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyikőtök sem kiskorú, csak fiatalkorú. A kiskorú 14-ig van. Cigit én is néha adok a tiniknek ha kérnek, én is 14 éves korom óta dohányzom, nyilván ez nem jó, de ez van.

Sok tini kavar nála ennyivel idősebb srácokkal, szerintem elég beteg, de törvénybe nem ütközik. A csávó bepróbálkozott, hátha leesik egy kis friss hús. Nem kell foglalkozni vele.

2021. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Azt bírom azért amikor 14 évesen láncdohányos kislány odamegy ismerősétől kérni, azt ő a hibás hogy adott is neki. Nyilván tudta tök mindegy ad e vagy nem akkor is szívja ugyanúgy, miért ne adott volna? Főleg ha ismerős.
2021. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Minek mentek oda kunyerálni eleve, erről is megvan a véleményem, nem csak a pasiról.
2021. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Ok hülyék, a gáz itt az hogy egy majdnem 30 éves kunyeralta a 14-15 évesektől hogy mutassa be őket hasonló korú lányoknak.

Amúgy meg nyilván egy gyereknek nincs esze, és csinál hülyeségeket (lásd: cigizés) de a felnőttnek legyen már. Okádék hozzáállás hogy a férfi még akkor sem felelős semmiért ha gyerekekről van szó.

2021. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy nem gáz az amit írtál utolsó. Se azt hogy a férfi nem felelős semmiért ezt te szűrted le magadnak így. Azt mondtam hogy ugyanúgy gáz 14 évesen láncdohányosnak lenni, meg kunyerálni cigit.
2021. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak az a gáz, ahogy a férfi viselkedett ugyanolyan szégyen gáz kunyerálni tőle, utána meg elhordani mindennek. Balfsz gyerekes hozzáállás.
2021. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!