Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van ijesztő kisugárzása?

Kinek van ijesztő kisugárzása?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem.
2021. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit.
2021. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Az inceleknek
2021. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Akit nem értünk meg, miért viselkedik úgy, ahogyan. Aki eltér egy kicsit is az átlagtól, a megszokottól.
2021. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont lett mondva nem rég, mivel nagyon fehér a bőröm és nagyon sokszor csak feketébe vagyok.Plusz mikor az arcom relaszált volt hogy megkérdezték, hogy mérges vagyok-e.És az olyan emberek akiknek nagyon zárt a testbeszéde vagy túlságosan nyitott, az egyik barátságtalanságot tud üzeni, a másik nagyon magabiztosnak mutat, ami tud intimitáló lenni.Persze az arcmimikádtól/arcszerkezettől is függ.
2021. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
92%

5. Én is mindig így járok, fekete ruha, fehér arc, hidegkék szem, resting bitch arc :D Pedig ha tudnák, valójában tök jó arc vagyok :D


Amúgy van aki minden külső furcsaság nélkül simán csak ijesztő. Régen az utcánkban volt egy néni, úgy féltem tőle mint a tűztől pedig látszólag semmi különös nem volt rajta. Ugyanúgy nézett ki, mint az összes többi helybeli nénike, nem is beszéltem vele soha e ha láttam hogy jön az utcán, pici koromban üvöltöttem, nagyobb koromban elbújtam. Fun fact, hogy amikor meghalt, kiderült hogy mások levágott körmeit őrizgette otthon befőttesüvegekben (pedikűrös volt a néni, nyugdíj után is kijárt idősekhez akik nem tudták maguknak karbantartani a lábukat) :D

2021. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barkovics Lajosnak
2021. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lucifernek
2021. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem
2021. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked
2021. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!