Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikeres perelésekből meg...

Sikeres perelésekből meg lehetne élni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg.
2021. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert a vesztes félnek a perköltséget is muszáj fizetnie, ami több millió is lehet. Tehát amit az egyik peren nyersz, azt a másikon fölösleges rinyálás címszó alatt be is hajtják rajtad.
2021. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sikeresekből igen. Kérdés a bíróság hogy ítél. Nem mindig a perlőnek van igaza.
2021. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Adott egy helyzet. Hotelban dolgozom, recepcion. Es van, hogy be kell menni a vendeg szobajaba pl megjavitani a TV-t vagy valami egyep aprosagot, pl kenyersutot. Lenyeg,hogy bent vagyok egy olyan helysegben ahol nincs kamera. A vendeg masanap vagy aznap delutan siman mondhatja,hogy bementem, megvertem es kijottem. Parszor hozza veri magat a foldhoz es mar meg is van a lila folt... na ilyenkor mi van?
2021. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most olyan mint azt kérdezni, 5-ös lottó főnyereményből meg lehet-e élni. Ha megnyered akkor meg, csak ahhoz meg is kellene nyerni.
2021. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyzetek, mikor egy: bíró, rendőr, tanár, médiával foglalkozó személy, egészségügyi dolgozó, távközlési társaságnál foglalatoskodó, sportoló stb. nem tud okosat mondani. Ilyenkor van szükség, egy másik bíróra.
2021. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 az, hogy neki kell bizonyítania.
2021. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 ha nincs kamera akkor vigyél
2021. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!