Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet piros a szemem...

Hogyan lehet piros a szemem alatt?! Mint aki sokat sírt. vagy esetleg fekete?! Mint aki nem aludt eleget.

Figyelt kérdés

Pont így?!


Tudom, hogy "hülye kérdés", de fontos lenne, hogy lehet-e más módszerrel (smink nuku) piros szem alatti részt, vagy feketét "varázsolni".


Linkelem.


[link]


(Jóóó, ezen látszik, hogy sír(t), de a lényeg azon van, hogy lehet-e sok-sok sírás nélkül-e esetleg, ilyen szem alatti részt.


Értelmes válaszokat köszönök (bár ezekre nem nagyon lehet kapni, tudom, de aki tényleg szeretne segíteni azt nagyon megköszönném)



2021. okt. 26. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Smink nelkul nem hiszem, hacsak nem valami kajabol csinalsz sminket. Mi a baj a sminkkel? Nekem van egy enyhe voroses szinu ruzsom, en azt maszatolom el neha a szemem alatt, ha pirosat szeretnek.
2021. okt. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kenj bele egy kis citromot a szemedbe, attól elég piros lesz.


Úszodában ha nyitva a szemed attól is. De ha sokáig dõrzsölöd az is elég lehet.

2021. okt. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösziiii
2021. okt. 26. 07:50
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 : Azért, mert nem szeretem a sminkes cuccokat😂. De attól köszi.
2021. okt. 26. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Lehet. Alkohollal, vagy fűvel.
2021. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!