Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít opcionális alvásnak...

Mi számít opcionális alvásnak egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Ismerek valakit aki fent van minden nap hajnal 2-3ig és 7-8kor kel. Az kevés vagy okés?
2021. okt. 28. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kevés
2021. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Annyira nem kevés, ha tényleg egybefüggő 5 órát alszik, akkor hosszútávon nem olyan hú de jó, de elfogadható. Egy felnőtt amúgyis kb 6 óra alvást igényel, persze, 8 az ideális, de azt szerintem az emberek 80%-a meg sem közelíti.
2021. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Meg nap közben lehet bepótolja/nem olyan aktív. Nem mindegy mire használ ennyi alvást. Most én is 5.6-6 óra alvással vagyok ébren, nem esik jól, de ez van, majd este bepótlom.

19 vagyok egyébként, ha ez releváns

2021. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Rohadt kevés.
2021. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Kevésnek számít, viszont ilyen idősen én is ennyit, néha kevesebbet aludtam, szerintem ezzel még sokan vannak így :D
2021. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Én is így, ennyit alszom, többet nem is tudnék, egyszerűen pár óra alvás után kipattan a szemem, és nem tudok visszaaludni.
2021. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!