Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az új szigorítás...

Mit gondoltok az új szigorításokról?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 11:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
17%
Túl kevés és túl későn jöttek, már rég kellett volna szigorítani.
2021. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
17%

Miről maradtam le?

Nem olvasok híreket.

2021. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
14%

#10

Ugyanaz, aki bármilyen más gyógyszer esetén: a gyártó és/vagy az állam.

2021. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

#12

Tömegközlekedésen kötelező a maszk jövő héttől

Cégek kötelezővé tehetik az oltást a dolgozóknak

Kórházakban látogatási tilalom lehet

2021. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
28%

Boltokban nem kell maszk? Nevetséges az egész!

Be nem oltatom magam, azt hiszik majd rákényszeríthetnek.

2021. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

12-esnek:

Tömegközlekedéseken maszk (hallelujah, elegem volt már a göthös emberekből akik a nyakamba köhögtek)

Látogatási tilalom kórházban (korrekt szerintem)

Munkáltató kötelezhet az oltásra (engem személy szerint nem érint, mert oltva vagyok, de megértem azt aki kiborul miatta, viszont sose lesz vége a járványnak ha nem oltanak az emberek).

2021. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%
Kormányrendelet volt, hogy 5,6 millió beoltottnál megszűnik a maszkviselés. Itt hajtották, hogy nem kell maszk, mert semmit se ér és a védekezés oltás alapú. Hazudtak szokás szerint. Nem baj, jövőre mennek a levesbe...
2021. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

#15

Amúgy tényleg nevetséges. Mármint nem tudom, ez kinek kedvez:

Aki tart a járványtól és inkább megfékezné, az kevesli. Akkor már miért nem minden zárt térben?

Aki úgy van vele hogy nem fél, oltassa magát aki akarja, annak meg csak okoznak egy fölösleges kellemetlenséget.

Nem hiszem hogy nagyon népszerű lesz ez az intézkedés most. :D

2021. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
A járvány és az emberéletek szempontjából nyilván minimum 1 hónappal ezelőtt be kellett volna vezetni, de szokás szerint a politikai érdek (vadászati kiállítás, birkamenet) megelőzi az emberéletek fontosságát. Innentől kezdve a véleményem nem leírható.
2021. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%

Bizonytalan szavazó voltam (és "mindenki döntse el maga hogy akar e oltakozni" párti) eddig de ez felrakta a pontot az i-re. A munkáltatók feljogosítása az oltás kötelezővé tételére egyrészt GYÁVA lépés (azt hiszik hogy az emberek memóriája akkora mint az aranyhalé és mindenki csak a munkáltatót fogja anyázni a kormány helyett) másrészt durván átlépi azt a vonalat nálam miszerint az "én testem az én döntésem". Mondjon a kormány bármit, mondjon az EU bármit.

Ráadásul arcátlan hazugságokra alapozzák mindezt. Tudjuk jól hogy az oltottak is hordozzák (és így terjesztik) a vírust, tudjuk jól hogy a vakcina mellett létezik fertőzés utáni immunitás is, tudjuk jól hogy soha nem lesz "zéró covid", akkor MIÉRT NEM LEHET CSAK FELAJÁNLANI AZ OLTÁST ÉS HAGYNI AZ EMBEREKET ÉLNI?

De mondom ezzel örökre elásta magát nálam ez a banda. Amerikában (ahol Biden hasonló galádságot lépett meg) havonta MILLIÓK vállalják inkább a munkanélküliséget (tűzoltók, rendőrök, EGÉSZSÉGÜGYI DOLGOZÓK, katonák, a Southwest Airlines pilótái kvázi sztrájkkal bírták jobb belátásra a cég vezetőségét). És NEM A VAKCINA ELLEN TILTAKOZNAK HANEM A KÖTELEZŐVÉ TÉTELE ELLEN.

2021. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!