Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja rám mindenki...

Miért mondja rám mindenki hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit önbizalomhiányos vagyok, lehet hogy úgymond ez sugárzik ki belőlem? Egyébként én nem igazán érzem magam szépnek sajnos:(
2021. okt. 29. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert szép vagy.


Legyen kicsit több önbizalmad és te is megérted majd.

2021. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Kegyes hazugság.
2021. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Bokolni akarnak, de akkora hazugságot mégsem vállalnak, hogy okos vagy! (Remélem megfelel a hülye kérdésre hülye válasz!:-)
2021. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Mert gyönyörű vagy.
2021. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet napi bók, de lehet napi gonoszság is a részükről.
2021. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

azért mert kisugárzik hogy önbizalomhiányos vagy senki nem fog megnyugtatni téged hogy nem vagy az.

azért mondják mert tényleg az vagy. Miért vagy önbizalomhiányos amugy?

2021. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Én annyi szép lányt ismerek akik meg vannak győződve róla, hogy csúnyák. Miközben tényleg szépek. :)

Szóval még igaz is lehet.

Nyilván kéne egy kép, hogy el lehessen dönteni.

Ha gondolod küldj egyet privátban.

2021. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy nem túl szép lányismerősöm. Egy reggel be kellett hozzá csöngetnem, és akkor ébredve nézett ki az ablakon leengedett hajjal. Nem tudok máshogy fogalmazni, mint hogy valszeg még nem "ébredtek fel" a gátlásai, mert 10-szer szebb volt, mint általában. Tehát az is látszik az emberen, hogy mit gondol magáról. Így ha te még így is szép vagy, akkor gyönyörű lennél, ha ezt tudnád is magadról! :-) Az egyetemen is volt egy lány, aki észrevehetetlen volt, mert úgy viselkedett. De ha az ember megfigyelte, akkor látszott rajta, hogy gyönyörű. Én nem szeretem a túl telt lányokat. Egyszer jött egy kövérkés lány a barátjával, de az úgy sugárzott attól, hogy látszott hogy rendben van magával, hogy lenyűgözött.

Sok múlik a viselkedésen is, hogy az ember mit gondol magáról, saját női mivoltáról, "női hatalmáról". Persze sok embert megnyomorítanak a maguk gyerekkorában szintén megnyomorított szülők a kritikáikkal. Szóval, lehet kis terápia azért rád férne.

2021. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Tanuld meg elfogadni a bókokat. Egyszerűen meg kell köszönni. Aki mondja, vsz szeret és kedves akar lenni - értékeljed.


Lehet, hogy azért nem látod szépnek magadat, mert számodra mást jelent a szépség. Nagyobb kérdés, hogy boldog vagy-e... na, erre kell gyúrni.

2021. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tolnál fel képet?😜
2021. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!