Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az inceles kérdések kiírói...

Az inceles kérdések kiírói vajon hány %-ban lehetnek trollok?

Figyelt kérdés
Azért vetődött fel a kérdés, mivel időnként elég nagy hülyeségeket állítanak. Ilyen pl. hogy a nőknek csak a lapátállú chad kell, elviszik őket a külföldi pasik, mindegyik pénzéhes, a 30 alatti férfiak vagy 60%-a incel stb. Aki ismeri őket, tudja miről beszélek.

2021. nov. 2. 00:56
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg csak trollok
Szerintem sajnos komolyan gondolják
Valahol a kettő között
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Csak trollok! A Nőket szeretni, kényesztetni és a tenyerén hordozni kell egy pasinak, hiszen minden nap ajándék Vele...
2021. nov. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért lennénk trollok? Nyilván xsok hülyeség isvan abban, amit írnak páran de sok igazság is. Pl. A nök pénzéhsége a kinézet farokméretet mániája mind igaz.
2021. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Nehéz meghúzni a határt szerintem, hogy valaki azért troll, mert szórakozik vagy azért mert valójában egy idióta és komolyan gondolja amit ír, de közben valójában baromságokat hadovál össze
2021. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy részük biztosan troll, a másik részük meg komolyan gondolja sajnos. Én már nem akarok ismerkedni, nincs kedvem azon agyalni, hogy a másik fél normális ember vagy ilyen defektes hülye, elképesztő történeteket hallok ismerős nőktől, örülök, hogy a magam ura vagyok.
2021. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Az incelgyűlölők kérdései (mint ez is) számítanak?

Te troll vagy kérdező?

Kérdezd magadat!

2021. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Minden bizonnyal a nők igényei megnövekedtek emiatt rengeteg a szűz vagy szingli pasi.


Ez egy komoly társadalmi probléma amely abból fakad, hogy mivel a nők többségére rá lehet fogni, hogy szépecske (ám a pasik csak kis részére) ezért az áll fenn, hogy a nők többsége jóképű helyes pasit akar. Holott ő átlagos és az átlag férfi illene hozzá.

2021. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető igényük az embereknek, hogy kiadják magukból a frusztrációikat. Egyesek csak ezt teszik.


Az egyikük elárulta, hogy ő egy meglehetősen csúnya nő, aki senkinek nem kell, egyszer mégis összejött egy 40 éves, 400 kilós fickóval, de még ez az ember is hamar megcsalta, és tulajdonképpen emiatt frusztrált.

Szívesen leírtam volna neki, hogy fel a fejjel, én is ismertem egész életében párkeresésben sikertelen hölgyet, akinek végül mégis lett kapcsolata egy időseb úrral, akivel vállaltak két gyereket és szépen eléldegélnek, de erre a bátorításra nem adott lehetőséget, mert csak személyeskedve szitkozódott.


Másik eset ami igen gyakori, hogy nagyon fiatalok panaszkodnak arra, hogy mennyire sikertelenek és ők emiatt frusztráltak. Nekik le szoktam írni, hogy csak kicsit bízzanak magukban, még előttük az élet, nem kellene már fiatalon leírniuk magukat és feladniuk, mert a problémáik ebből erednek. De ők csak hajtogatják a magukét. Nem tanácsokat, válaszokat keresnek, hanem jólesik panaszkodni.


Ezek az emberek nem sikertelenek, mint ahogy azt ők gondolják, hanem csak éppen benne vannak egy olyan állapotban, ami változhat és fog is változni. Ha fiúról, ha lányról van szó, panaszkodással, trollkodással csak elriasztanak másokat.

Pozitívnak kellene mutatkozniuk és mindenkivel kedvesnek lenni, akkor az eredmény nem marad el. Ez közhely, de igaz.

2021. dec. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

"Ezek az emberek nem sikertelenek, mint ahogy azt ők gondolják, hanem csak éppen benne vannak egy olyan állapotban, ami változhat és fog is változni. Ha fiúról, ha lányról van szó, panaszkodással, trollkodással csak elriasztanak másokat.


Pozitívnak kellene mutatkozniuk és mindenkivel kedvesnek lenni, akkor az eredmény nem marad el. Ez közhely, de igaz."

Full bullshit az egész!

Vannak emberek szépszámmal akik soha életükben nem találnak párt, tehát nagyon reális a kép sokak számára hogy valószínűleg sohasem fognak ők sem. Akinek fiatalkorában nem sikerül semmit felmutatni az mégis mi a francban bízhatna?

De ezt most komolyan kérdezem!

Mi a fenében bízzon az akinek akár huszonéves, akár harminconéves, akár magasabb korban járva soha nem jött össze semmi?

Nincsenek eredmények, ezért nem tudsz pozitív lenni, a pozitivizmus esetü(n)kben egy hazugság, mert nincs alapja, hiteltelen. Csak a mocskot és a sz.rt kapjuk így mindenkitől, remény meg sehol, így mégis hogy lehet emelt fővel mosolyogva járni-kelni?

Mindig látnom kell mennyire nincsenek tisztában emberek a többi ember helyzetével, és mennyire gyenge, hiányos az empátia az emberekben.

Persze azért becsülöm 7#-et mert ő legalább jóindulattal áll hozzá az egészhez. A feminácikról ez már nem mondható el

2021. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!