Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1 év alatt ki mennyi pénzt...

1 év alatt ki mennyi pénzt tud összespórolni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos semennyit. Valahogy mindig annyi megy el amennyit megkeresek, pedig eléggé kileng a bevételem. Van hogy a minimálbér felét sem éri el, és van hogy a magyar átlagkereset sokszorosa. Egyszerűen az összes kifolyik a kezeim közül.
2021. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Változó, attól függ, mennyit dolgozom, tavalyi bevétele a cégnek 16millió volt, abból olyan 7 maradt a zsebemben.
2021. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, mindig elköltjük. Nagyon gáz.
2021. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2,5 millió/év. Kevés dologra költök, plusz nem költök albira, szerencsére itthon elvagyunk, elég nagy a ház hozzá. Ha az rájönne, akkor kb évi 500k lenne.
2021. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-2 milliót
2021. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az számít spórolásnak, amit nem költünk el napi megélhetésre, rezsire, nyaralásra, stb? Mert akkor úgy évi 7-8M

Ha az számít, amit nem költünk el lakásra, felújításra, új kütyükre, akkor az elmúlt három év mérlege gyakorlatilag nulla nálam.

2021. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. 500 ezer.
2021. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az idei év az kimondottan jó volt, volt tavaly a bezárás azalatt nem kellett bejárni dolgozni, home office volt, a fizetés 80%-áért, ami így nagyon laza volt, de így is kaptam kB nettó 250-et, mellette meg el tudtam menni melózni 16 napokat napi 30000 ftért (480), áprilistól kellett újra menni dolgozni, akkor lecseréltem a kocsit (1,5 millió Ft volt amit vettem, ha nem lett volna ez a bezárás, nem jött volna össze), a nyár szintén nagyon jó volt, visszajártam maszekba a céghez aminél dolgoztam a bezárás alatt, a melóhelyemen is teljes bért kaptam + a bezárás előtt volt leépítés, az újranyitás után meg ember hiány, úgy hogy túlórázni is lehetett menni bármikor, így június-július-augusztus kerestem havi 8-900e ftokat, mondjuk dolgoztam is heti 80 órákat minimum, általában havi 1 pihenőnapom volt... Abból beszereltettem a lakásomba 2 klímát, meg egy nagy hűtőt vettem, ez összesen kB 700e Ft volt, szeptember elején mentünk nyaralni (kB 100e), és még félre tettem 600e ftot... Szeptemberben kevesebbet dolgoztam a másik helyen de így is +200 volt még a normál helyemhez képest, októberben plusz 100-as, azt elkirándultuk egy wellness hétvégével hó végén, szeptember - október suliba is jártam, gyakorlatra, az elméleti oktatásra nem kellett bemenni, munka közben tanultam, lett október végére még egy szakmám (120e fizettem az oktatásért) Novemberre nem sok plusz munka van betervezve 2-3 nap, de ha minden jól megy talán a novemberi fizetéssel egy kis éves bónuszra számíthatok decemberre meg már 5 plusz napom van előre láthatólag, de ha sikerül még egy kicsit meg akarom tolni a decembert majd.
2021. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 vagyok tavaly meg november 14 volt a zárás, és onnantól home office, pár napon belül találtam azt a másik helyet ahol melóztam, decemberben az egész lakásban a parkettát lecseréltem az kB 200 e Ft volt, év közben nem sokat tettem félre egyébként csak havi 50e Ft körül, addig nem nagyon dolgoztam más helyen.
2021. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!