Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják az emberek az...

Miért utálják az emberek az elhízottabb embereket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem utálja az elhízottabb embereket.
2021. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy-két agyilag beteg valakitöl eltekintve az "emberek" nem utálják az elhízottabb embereket!
2021. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Én nem utálom őket, de aki 200kg annak nem fogok helyeselni ruha választáskor hogy hú igen, nagyon jól áll a testedhez ez a ruha, így tovább! A túlsúlynak is van határa.


21/L

2021. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Én egyáltalán nem így tapasztaltam. A nők szemében pl. a nagyobb darab akár túlsúlyos férfiak többet érnek mint a vékonyak. A fiatalok körében is divatos ez a masszívabb testalkat. Akiket ismerek nőket mindegyiknek nagy darab csávója van. Vékony ismerőseimet emberszámba sem veszik a nők.
2021. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem utálom meg vannak akik betegség miatt kövérek és ezt látásból nem lehet rajtuk megállapítani. Schobert Norbinak mondjuk eléggé meg van róluk a véleménye. Aki egyszer kövér volt és már lefogyott annak könnyű magyarázni. Én inkább a fordítottját tapasztaltam a túlsúlyos emberek nem mindig kedvelik a vékonyabbakat pláne aki irigy. Ez személyiség függő inkább. Eladóknál tapasztaltam még, hogy mikor bement egy testesebb ember a ruhaboltba és nagy méretben csak ilyen öreges ruhák voltak akkor még az eladónak állt feljebb, hogy a vevőnek nem tetszik. Vagy volt egy ismerősöm aki kb 150 kg és mindig sírt, hogy nem fogy és azt mondta "pedig nem ettem ma semmit csak 1 kg kenyeret, hozzá csülökpörkölt meg utána fél tepsi süti. Na ezt untam. De mozogni meg nem szeretett egymástól kb 15 percre laktunk de taxit hívott, hogy vigye haza.
2021. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy utálják őket? Az oké, hogy sokan esztétikailag nem tartják szépnek a hájat de ez nem egyenlő az utálattal.
2021. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Hát tapasztalom, És egyre többször.

Én sem vagyok egy sovány alkat, És undorodva tekintenek rám,ennek nem értem az okát.

2021. nov. 5. 19:16
 8/10 Metionin ***** válasza:
83%
Attól még nem téged utál mint embert, csak nem tetszik neki a külsőd. Bár kimutatni ettől függetlenül bunkóság, tökmindegy, mi nem tetszik a másikon. Le kell szarni, biztos rajtuk is van mit kritizálni.
2021. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik utálkoznak, vagy utálnak valakit, azt nem azért teszik, mert kövér, hanem magukkal van bajuk. De akkor nem csak azért fognak utálkozni, mert kövér vagy, hanem mert sovány, pattanásos, bármi, találni fognak rajtad fogást. Én is voltam kövér, kicsi volt az önbizalmam, ezért céltábla voltam. De valójában nem utált senki, csak azt hittem. Sok kövérrel ugyanez van, lehet hogy kicsi az önbizalmad, ezért sokat eszel, abba fojtod a bánatod. Ismerek tök jó fej kövéreket, senki meg se szólja a testsúlyukat. Ha van egy kis önkritikád, meg tudod védeni magad, akkor senki nem fog baszogatni, ennyi a nagy trükk. Ha zavar, hogy kövér vagy, fogyj le, tudom könnyű mondani, vagy változtass a személyiségeden. Akinek van önbizalma, annak mindegy hogy kövér e vagy nem, lesz barátnője, tud érvényesülni az életben, ugyanúgy, mint bárki más. Szerintem.
2021. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom őket, ugyanúgy beszélgetek velük. Más kérdés, hogy egy bizonyos súly felett a férfi nem vonz szexuálisan. Szóval beszélhetünk a mindennapokban, mint kolléga, haver, egyebekhez nem lenne gusztusom.
2021. nov. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!