Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cirkusz más szerint is nagyon jó?

Cirkusz más szerint is nagyon jó?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam cirkuszban és nagyon oda voltam tőle. Mintha egy csodálatos világ lenne.

2021. nov. 7. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
11 évesen nekem is nagyon tetszett....
2021. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Pénteken voltunk, a bohóc nagyon idétlenül rángatózott, az 5 éveseknek biztos tetszett..
2021. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze, főleg az a része, amit nem látsz, mert a színfalak mögött zajlik. A cirkusz az egy undorító, hányadék, kegyetlen dolog. Az állatok nem a gondozóik iránt érzett szeretetből teszik meg nekik azt, amit parabcsolnak, hanem mert bántják őket, éheztetik, olyan mozdulatsorokat kérnek tőlük, amik a testfelépítésük miatt nehézségeket okoz nekik. Egy hatalmas elefántot is képesek csupán pár négyzetméteres, számukra kicsi helyre kényszeríteni. Halálukig hajtják őket, és még csak meg sincsenek jutalmazva....tényleg megéri a cirkusz? Hogy több ezer embert szórakoztassanak lényegében állat kínzással? Nem gondolnám....
2021. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én utálom a cirkuszt.
2021. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert kìnozzàk az allatokat, plusz a bohòcok ijesztőek.
2021. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én sosem szerettem a cirkuszt. Az előadók teljesítménye mondjuk sok esetben elismerésre méltó, de valahogy nem tetszik úgy összességében a cirkusz világa.
2021. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Szép dolog a cirkusz. Vadállatokkal már tilos dolgozni, csak háziállatok lehetnek a műsorban. Elefánt, oroszlán, medve, meg ilyenek már nincsenek egy ideje, kutya, macska és ló van helyette. Jó, a bohócok felnőtt fejjel valóban már nem olyanok mint gyerekként, de az artisták művészek, szép dolog amit csinálnak és ma már nem csak a klasszikus számokat szokták.
2021. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Annyira vicces a sok egydimenziós agyú kommentelő itt, hogy a cirkusz szó hallatán csak az jut eszükbe, hogy állatkínzás az egész meg havalazsavala. A cirkuszban nem csak állatos műsorszámok vannak ám, és képzeljétek vannak olyan cirkuszok, ahol egyáltalán nincs olyan, mert semmiféle állattal nem dolgoznak. Miért nem gondolkozol, emberlény...
2021. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem.
2021. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es!

Győrben tegnap mentem el a cirkusz mellett, elefántot és tevét láttam.

2021. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!