Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen ittatok először...

Hány évesen ittatok először alkoholt, és rúgtatok be?

Figyelt kérdés
Az alkoholizálást úgy értem, hogy te akartál inni, egyedül, barátokkal, vagy a családban ünnepekkor. És milyen volt az első berúgásod? Hogyan viselted a másnapot?

2021. nov. 7. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok sose rugtam be:D
2021. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sose rúgtam be. Nem is nagyon tervezem.

Emlékszem, hogy első évemben voltam az egyetemen, vizsgaidőszak volt, illetve az volt megszakítva az ünnepi szezonnal, és a tesómékkal szilvesztereztünk. Én stresszeltem a vizsgák miatt, és ettől szerettem volna menekülni, vagy legalábbis nem tudni csak egy kis ideig, úgyhogy pezsgőből ittam többet, de nem sokat. Azért nem rúgtam be, mert a várt, meg "reklámozott" hatást nem hozta meg, nem feledkezem meg a problémáimról, csak pluszba hányingerem volt, meg nem tudtam rendesen bevenni a kanyart. Kívülről semmi nem is látszott, max hogy hangosabb vagyok, mint a szokásos. Ezért le is vontam, hogy számomra az egészet semmi nem különböztette meg egy mezei rosszulléttől, és nem éri meg. Másnap semmi bajom nem volt, mivel nem is ittam annyit.

Tudom, ez a legunalmasabb sztori, de ez van.

2021. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen, először és utoljára.


23f

2021. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

13

Sose

2021. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

valamikor 13-14 korom környékén egy szülinapi bulin ittam először pezsgőt.


Részeg pedig sose voltam.

2021. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Első “ivás” 15 évesen egy pohár pezsgő szülinapi buliban.


Első berúgás 20 évesen.


Ennél sokkal cifrábbakat szoktam hallani.

2021. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

15-16 évesen volt az első sörözésem, az első komolyabb berúgásomra pedig 17 évesen került sor.


28/F

2021. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
15 evesen. Brutal nagy hazibuli. A szuzessegem is ott vesztettem el. 2 napig szarul voltam. De total megerte 😁
2021. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
68%

14 évesen nagyanyám már nekem is ugyanúgy a kezembe nyomta a pici üveges sherryt, mint anyámnak :D

Berúgni azt hiszem 19 éves koromban sikerült először, mértékkel ittam akkor is, csak később az a mennyiség is beütött, mert erősebb volt a pia, mint amilyeneket azelőtt kóstoltam.

2021. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Senior Séf ***** válasza:
63%
7, vagy 8 éves lehettem, amikor szüleim szilveszteri mulatozása közben, amikor kivittem a poharakat, az egyikben megmaradt pár csepp meggylikőrt, kinyaltam, és az a pár csepp elég volt, hogy benyaljak tőle.
2021. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!