Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a jel, amiből azonnal...

Mi az a jel, amiből azonnal levágós, hogy valaki gazdagon nőtt fel?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 01:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem mondjuk tini vagy felnőtt korú ember esetén, pl beszélgetések során mi az az elejtett félmondat?
2021. nov. 10. 01:30
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
nagy az onbizalma, felvagos
2021. nov. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Lenézi a többi embert,nagyképűen beszél másokhoz,vagy csak úgy félvállról.
2021. nov. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Hogy milyen sok helyen járt a világban.

Arról gyakran beszélnek az emberek, és olyankor mindig arra gondolok, hogy én nem jártam még Magyarországon kívül és nem is tudnék hetekig elutazni sehova.


Vagy ha beszélsz valami csóró kajáról, és nem ismeri. Pl. egyetemi csoporttársam ssoe evett sima sajtos tésztát, vagy tejfölt kakaóporral.


Ha sok nyelvet beszél magas szinten fiatalon. Ahhoz vagy sok pénz kell vagy nagyon ritka tehetség.


Ilyesmik

2021. nov. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem ritkán egy egyszerű "megtehetem" gondolatficam és persze ennek az összes következménye az, ami könnyen láthatóvá teszi, hogy egész életében vele volt az erő.
2021. nov. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem látni a kinézeten, szép bőr, fogak, frizura. Drága de nem teli logós cuccok. Nyelvek, utazások. Nem számolja és nem sajnálja a pénzt.
2021. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

Teljesen más koncepciója van arról, hogy mit jelent nélkülözni meg szegénynek lenni, mint egy átlagos embernek.

"Gyerekkoromban csak évente kétszer tudtunk menni nyaralni"

"Nem kaptam márkás ruhát 18 éves koromig"

"Nem tudtam megfizetni a legújabb IPhone-t".


Ummm, oké, de a nélkülözés nem ezt jelenti :D

A nélkülözés azt jelenti, hogy a testvéreiddel 4 felé törtök egy darab kekszet, hogy mindenkinek jusson arra a napra valami, amit meg tud enni.

2021. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
79%

Szerintem is főleg az utazások, hogy hány helyen járt a világban. Vagy ha kiskorától kezdve drága hobbija van.

4. a kaja nem feltétlenül, én tényleg krva csórón nőttem fel de nem ettem ilyeneket.

2021. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kaja szerintem is változó, lakhely, szülők foglalkozásától is függ.


Én pl vidéki gyerek vagyok, és évekig utáltam a főtt kukoricát...aztán felnőttként jöttem rá, hogy anno csak takarmány kukoricát ettünk, ami nagyon kásás, pocsék ízű.

2021. nov. 10. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jó körülmények között nőttem fel, alapból szerintem nem feltűnő, mert nem hordok logókat a ruháimon (bár jó minőségiek). De általában ezek után a témák után esik le másoknak:

* ha megkérdezik, merre utaztam

* ha megkérdezik, hogy volt lehetőségem nyelveket tanulni

* ha bent eszem meg az otthon készített ebédemet (főzök olyan alapanyagokkal, amik nekik nem annyira ismertek)

* ha rájönnek, hogy nekem nem kell már lakásra gyűjtenem.


Én magamtól ezeket nem hozom fel, de egy idő után azért feljön munkahelyen/egyetemen stb. IPhone engem nem érdekel, de a laptopom munka miatt jó minőségű. Az ékszereim drágák, de az apró darabokat szeretem, így szerintem még senkinek nem tűnt fel, hogy igaziak. Én meg nem reklámozom.

2021. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!